کشمکش سیتی و اشپیگل ادامه دارد

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، باشگاه منچسترسیتی موفق شد دادگاه CAS را مجاب کند که محرومیتش از رقابت‌های اروپایی توسط یوفا سنگین بوده و آن را لغو کنند که این اتفاق هم رخ داد. یوفا ابتدا منچسترسیتی را ۲ فصل از رقابت‌های اروپایی محروم کرده بود و ۳۰ میلیون یورو هم آن‌ها […]


به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، باشگاه منچسترسیتی موفق شد دادگاه CAS را مجاب کند که محرومیتش از رقابت‌های اروپایی توسط یوفا سنگین بوده و آن را لغو کنند که این اتفاق هم رخ داد.

یوفا ابتدا منچسترسیتی را ۲ فصل از رقابت‌های اروپایی محروم کرده بود و ۳۰ میلیون یورو هم آن‌ها را جریمه کرد. با این حال در دادگاه تجدید نظر این محرومیت لغو شد و جریمه هم تا ۱۰ میلیون یورو پایین آمد.

با این حال نشریه «اشپیگل» که افشاگری‌هایش باعث محرومیت سیتی شده بود اعلام کرد این لغو محرومیت با ارائه اسناد دروغین محقق شده است. باشگاه منچسترسیتی هم بیکار ننشست و جواب نشریه آلمانی را داد. سیتیزن‌ها اعتقاد دارند این اقدام اشپیگل تنها فرافکنی است و آن‌ها سعی می‌کنند مردم را گمراه کنند، چرا که دادگاه CAS با دقت کافی پرونده آن‌ها را بررسی کرده.

قالب وردپرس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید