خبرهای ویژه

» اخبار » آغاز ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۰ از ۱۶ آذرماه

تاریخ انتشار : 2020/11/20 - 10:21

 کد خبر: 120622
 0 بازدید

آغاز ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۰ از ۱۶ آذرماه

ثبت نام برای آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از ۱۶ آذر ۹۹ آغاز می شود. این آزمون در ۶ و ۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود. به گزارش مهر، متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ میتوانند از تاریخ ۱۶ آذر ماه ۹۹ تا ۲۳ […]

کنکور ارشد ۱۴۰۰,نهاد های آموزشی,اخبار آزمون ها و کنکور,خبرهای آزمون ها و کنکور
ثبت نام برای آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ از ۱۶ آذر ۹۹ آغاز می شود. این آزمون در ۶ و ۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

به گزارش مهر، متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ میتوانند از تاریخ ۱۶ آذر ماه ۹۹ تا ۲۳ آذر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش در آزمون ورودی ثبت نام کنند.

پذیرش دانشجو بر اساس قانون «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی» مصوب ۱۸ اسفند ماه سال ۹۴ مجلس شورای اسلامی و همچنین آیین نامه اجرایی مربوطه و مصوبات «شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی» و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و پذیرش آزمون مذکور که در زمان ثبت نام (آذرماه سال ۱۳۹۹) توسط این سازمان منتشر می شود، صورت خواهد گرفت.

تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی میتوانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام که هم زمان با شروع ثبت نام اعلام می شود، در این آزمون شرکت کنند.

پذیرفته شدگان قطعی (نهایی) رشته های دوره روزانه سال ۱۳۹۹ چه در دانشگاه محل قبولی ثبت نام کرده و چه ثبت نام نکرده باشند اجازه ثبت نام و شرکت در آزمون سال ۱۴۰۰ را نخواهند داشت.

همچنین بخوانید  کدام صنوف تهران از شنبه مجاز به فعالیت هستند؟

هر متقاضي علاوه بر رشته امتحانی اصلی، در صورت داشتن شرایط (طبق مندرجات دفترچه راهنما که در زمان ثبت نام منتشر می گردد) میتواند در یکی از رشته های امتحانی شناور که (در جدول رشته های امتحانی با علامت* مشخص شده)، بعنوان رشته امتحانی دوم ثبت نام کند.

مجموعه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار دانشگاه
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات