کد خبر:13629
پ

اختصاصی| زمان واکسیناسیون تطهیر کنندگان بهشت زهرا (س)/ تدفین ۱۷ هزار کرونایی در پایتخت

اختصاصی| زمان واکسیناسیون تطهیر کنندگان بهشت زهرا (س)/ تدفین ۱۷ هزار کرونایی در پایتخت ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ساپ ناز درباره سرانجام اختصاص واکسن کرونا به پرسنل بهشت زهرا اظهارداشت: وزیر بهداشت اخیرا اعلام کرده که واکسیناسیون تطهیرکنندگان بهشت زهرا در اولویت است ولی تا این لحظه […]

اختصاصی| زمان واکسیناسیون تطهیر کنندگان بهشت زهرا (س)/ تدفین ۱۷ هزار کرونایی در پایتخت

ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ساپ ناز درباره سرانجام اختصاص واکسن کرونا به پرسنل بهشت زهرا اظهارداشت: وزیر بهداشت اخیرا اعلام کرده که واکسیناسیون تطهیرکنندگان بهشت زهرا در اولویت است ولی تا این لحظه هنوز اقدامی صورت نگرفته و ما هم منتظر این موضوع برای این عزیزان هستیم.
 
وی با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۷۲۴۴ نفر در سازمان بهشت‌زهرا (س) کفن و دفن شده‌اند، گفت: این موضوع نشان می‌دهد که حجم خدمات ارائه شده در سازمان بهشت‌زهرا (س) بسیار افزایش یافته است. 
 
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: همچنین سایر متوفیان کرونا نیز پذیرش و تغسیل آنها در بهشت‌زهرا ا(س) انجام گرفته و بعد به سایر آرامستان‌ها انتقال یافته‌اند. 
 
وی افزود: حجم کار بهشت زهرا در شرایط اپیدمی کرونا ۲ تا ۳ برابر شده و حتی در روزهایی طی یک سال گذشته آمار متوفیان روزانه به ۳۵۰ مورد رسید و کفن و دفن اموات بدن خلل و بدون کمک از بیرون شهرداری صورت گرفت.
 
خداکرمی گفت: کرونا شرایطی را ایجاد کرد که با انباشت خدمات غیرقابل پیش بینی از جمله افزایش ۲ تا ۳ برابری متوفایان و پسماندهای بیمارستانی مواجه شویم.
 
وی اعلام کرد:طی هفته گذشته آمار فوتی‌های کرونا در تهران بین عدد ۱۹ تا ۲۱ در نوسان بوده است
منبع : behdasht.news
کلیدواژه : سلامتی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید