خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » ادعای سعادتمند تکذیب شد؛ مذاکره با استراماچونی صحت دارد!

تاریخ انتشار : 2020/08/29 - 0:02

 کد خبر: 94562
 1 بازدید

ادعای سعادتمند تکذیب شد؛ مذاکره با استراماچونی صحت دارد!

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، روز گذشته وبسایت ایتالیایی «توتومرکاتو» پس از استعفای فرهاد مجیدی برای دومین بار خبر مذاکره سعادتمند با استراماچونی در رم را مطرح کرد. مجیدی هم در استعفای اینستاگرامی‌اش به این نکته اشاره کرده بود. احمد سعادتمند اما ظهر امروز در تلویزیون حاضر شد و هرگونه مذاکره […]

[ad_1]

توتومرکاتو ادعای سعادتمند را تکذیب کرد!به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، روز گذشته وبسایت ایتالیایی «توتومرکاتو» پس از استعفای فرهاد مجیدی برای دومین بار خبر مذاکره سعادتمند با استراماچونی در رم را مطرح کرد. مجیدی هم در استعفای اینستاگرامی‌اش به این نکته اشاره کرده بود.

احمد سعادتمند اما ظهر امروز در تلویزیون حاضر شد و هرگونه مذاکره با استراماچونی برای همکاری در فصل آینده را تکذیب کرد (اینجا بخوانید). همین باعث شد با خبرنگار توتومرکاتو که خبر مذاکره سعادتمند با استرا در رم را برای بازگشت به ایران منتشر کرده بود از طریق فضای مجازی ارتباط برقرار کنیم و حرف‌های مدیرعامل استقلال را به این رسانه انتقال دهیم تا صحت و سقم ماجرا را جویا شویم. خبرنگاری که این خبر را نوشته بود پس از مطلع شدن از صحبت‌های امروز سعادتمند اینطور به اظهارات مدیرعامل استقلال واکنش نشان داد: «هیچکدام از این ادعاها صحیح نیست. طبق منابع خبری ما در جلسه رم به استراماچونی برای بازگشت به استقلال پیشنهاد داده شده است. استراماچونی هنوز تصمیم نگرفته است که این پیشنهاد را پذیرد یا نه.»

رسانه ایتالیایی توتومرکاتو به مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، اطمینان داد که منابع خبری‌اش موثق است و اخبار خلاف واقعیت را منتشر نخواهد کرد. حال مشخص نیست چرا مسئولان باشگاه استقلال سعی در تکذیب مذاکره با سرمربی محبوب ایتالیایی برای بازگشت به ایران دارند؟!

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات