خبرهای ویژه

» گوناگون » استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس همراه با مربی اش

تاریخ انتشار : 2020/08/27 - 19:46

 کد خبر: 94386
 2 بازدید

استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس همراه با مربی اش

[ad_1] فقیهه سلطانی بازیگر جوان سینمای ایران است. این بازیگر جوان و خوش چهره با دروازه بان معروف فوتبال ازدواج کرده و یک دختر بانمک دارد. فقیهه سلطانی در تئاتر فعالیت بیشتری دارد و به کارگردانی مشغول است. در ادامه در ساپ ناز استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس را می بینید استایل فقیهه سلطانی […]

[ad_1]

فقیهه سلطانی بازیگر جوان سینمای ایران است. این بازیگر جوان و خوش چهره با دروازه بان معروف فوتبال ازدواج کرده و یک دختر بانمک دارد. فقیهه سلطانی در تئاتر فعالیت بیشتری دارد و به کارگردانی مشغول است. در ادامه در ساپ ناز استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس را می بینید

استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس

فقیهه سلطانی با انتشار عکسی نوشت:

بهترین انتقامی که میتونین از گذر زمان و از عدد بی ربط و بی رحم شناسنامه تون
بگیرین اینه که تا میتونین سلامت و‌ شاداب زندگی کنین و هر روز چیزای تازه یاد بگیرین …
البته با رعایت فاصله ایمنی ‌ ماسکتونم اگه تو فضای آزاد نزدین، حتما همراهتون باشه

خوشحالی یعنی همون جلسه اول کلی مربیتون ازتون تعریف کنه و به آینده امیدوار بشین
اونم چه مربی ، کار درست ، قهرمان ، حرفه ای .. باشگاهشونم که دیگه نگم براتون ..
با صفا .. فضای باز .. استریل … ضد کرونا

استایل فقیهه سلطانی

استایل فقیهه سلطانی در زمین تنیس

بد نیست صحبت های فقیهه سلطانی را درباره نمایش جدیدش ببینید

فقیهه سلطانی، پیرامون اجرای نمایش «یه گاز کوچولو» پس از بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر گفت: تئاتر ماه‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا تعطیل بود، من فکر می‌کنم چاره‌ای جز آغاز دوباره تئاتر نداشته باشیم، به عنوان مثال گروه نمایش «یه گاز کوچولو» برای این اثر زحمات بسیاری کشید، تمرینات بسیاری انجام شد و من در مقام کارگردان نمی‌خواستم زحمت گروه به هدر برود.

بازیگر زن

بازیگر زن

وی در همین راستا ادامه داد: علاوه بر نگاه شخصی من برای اجرای نمایش «یه گاز کوچولو» باید این مسئله را در نظر داشت که اتمام قطعی بیماری کرونا هنوز زمانبندی مشخصی ندارد و ما نمی‌توانیم کلا دست از کار بکشیم تا یک روز بالاخره کرونا تمام شود، این بازگشایی در حالی است که اتفاقا به نظر من تئاتر ضرر خاصی ندارد و از خیلی حرفه‌های دیگر که پیشتر آغاز به کار کرده‌اند امنیت جانی بیشتری نسبت به بیماری کرونا دارد. زیرا در سالن نمایش اگر فاصله رعایت شود هیچکس با دیگری حرف نمی‌زند و به همین دلیل خطری شخصی را تهدید نمی‌کند.

استایل فقیهه سلطانی

استایل فقیهه سلطانی بازیگر

صحبت های فقیهه سلطانی

سلطانی با اشاره به شایعه ممنوع الکار شدنش افزود: من به هیچ وجه ممنوع الکار نبودم،
اصلا دلیلی برای این اتفاق وجود نداشته است، اتفاقا با وجود مراقبت از فرزندم
تا حد امکان فعالیت داشتم، اما برخی در این میان شایعه ساختند که من
ممنوع الکار شدم که به هیچ وجه درست نیست.

بازیگر زن و همسرش

بازیگر زن و همسرش

بازیگر فیلم سینمایی «صورتی» تئاتر را کم خطرترین شغل در ایام کرونا دانست و اضافه کرد: وقتی نمایشی روی صحنه می‌رود مخاطبان ماسک زده و در طول اجرا تنها تمرکزشان روی اثر است، با توجه به تخصیص نصف ظرفیت سالن فاصله افراد هم با یکدیگر به صورت اصولی رعایت شده پس ترسی از واگیر کرونا در این اماکن وجود ندارد. علاوه بر این در اکثریت نمایش‌ها بازیگران هفته‌ای یکبار تست کرونا می‌دهند تا خطر به کمترین حالت ممکن برسد.

وی درباره حمایت مرکز‌های نمایشی از اجرای آثار پیشتاز در بازگشایی تماشاخانه‌ها تاکید کرد: آن طور که به گروه ما اعلام شد قرار است که بیست درصد همیشگی فروش که از سوی مرکز هنر‌های نمایشی دریافت می‌شد به گروه برگردانده شود، البته نکته عجیب آنجاست که اگر قرار بر بخشش آن مبلغ هست چرا آن را یکبار دریافت می‌کنند که بخواهند دوباره به ما پس دهند.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران

[ad_2]

منبع:persianv.com

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : گوناگون
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات