خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » استقلال| مخالفت اولیه وکیل مظاهری با کاهش قرارداد/ حسینی قرمزپوش می‌شود؟

تاریخ انتشار : 2020/11/15 - 11:31

 کد خبر: 119650
 0 بازدید

استقلال| مخالفت اولیه وکیل مظاهری با کاهش قرارداد/ حسینی قرمزپوش می‌شود؟

استقلال| مخالفت اولیه وکیل مظاهری با کاهش قرارداد/ حسینی قرمزپوش می‌شود؟

استقلال

ساپ ناز – بحث کسر قرارداد رشید ازسوی استقلالی‌ها باعث شد وکیل این گلر در جلسه مشترک با مسئولان باشگاه ازجمله احمد مددی شرکت کرده و درخصوص رقم توافق‌شده قبلی با وی به مذاکره و دفاع بپردازد.

به گزارش ساپ ناز به نقل از فرهیختگان ، استقلال و دروازه‌بان‌هایش در این چند سال همیشه روی بورس بوده‌اند؛ حالا یا فنی یا حاشیه‌ای. از دوران پرچالش رحمتی و طالب‌لو و البته رحمتی و حسینی گرفته تا حالا که سایه رشید مظاهری روی سر حسینی سنگینی می‌کند و امکان دارد همین سنگینی طی روزهای آینده جدایی گلر شماره یک استقلالی‌ها را رقم بزند.

به‌جز حاشیه‌هایی که روز گذشته پیرامون حسین پورحمیدی رخ داد و منجر به آن شد تا این گلر ازسوی کادرفنی دراختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار بگیرد اتفاقات دیگری نیز پیرامون دروازه استقلال رخ داده است که نگرانی‌های هواداران استقلالی را در پی داشته و مشخص نیست سرانجام در ادامه فصل بیستم کدام سنگربان بالاخره در قفس توری آبی‌ها خواهد ایستاد.

در این مدت اما یک شایعه درباره مظاهری حسابی استقلالی‌ها را به‌هم ریخته و بحث اصلاح قرارداد چند تن از آنها که به تفصیل به آن اشاره کردیم موجب شده برخی بازیکنان زیربار ثبت قرارداد جدید با رقم جدید نروند که همین موضوع درباره نام مظاهری نیز حواشی‌ای را ایجاد کرد و این سوال بزرگ را به وجود آورد که چرا تا امروز مظاهری قراردادش را با استقلال هنوز به ثبت نرسانده است.

این در حالی است که همه می‌دانند از روزی که رشید به استقلال پیوست تا همین امروز هنوز درگیر رای خود از کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بوده و هنوز این کمیته بعد از حدود ۲ماه رایی را درباره گلر سابق تراکتور صادر نکرده است. با این حال و بعد از اعلام خبر غیررسمی حکم رشید مظاهری که حق را به او می‌داد دیگر زمانی برای ثبت قرارداد جدید این گلر با استقلال باقی‌نمانده ولی او با تیم‌ملی سریعا راهی استانبول و سپس سارایوو شد تا در اردوی تیم‌ملی شاگردان اسکوچیچ را همراهی کند.

 مخالفت اولیه وکیل مظاهری با کاهش قرارداد

بحث کسر قرارداد رشید ازسوی استقلالی‌ها باعث شد وکیل این گلر در جلسه مشترک با مسئولان باشگاه ازجمله احمد مددی شرکت کرده و درخصوص رقم توافق‌شده قبلی با وی به مذاکره و دفاع بپردازد. طبق اخباری که «فرهیختگان» کسب کرده، وکیل مظاهری در این جلسه به مددی اعلام کرده است رشید به‌خاطر اسم بزرگ استقلال و دلش استقلالی‌‌شده وگرنه تیم‌های دیگر ارقام به‌مراتب بیشتری نسبت به استقلال را به او پیشنهاد داده و حاضر بودند با رقم بیشتری مظاهری را به خدمت بگیرند. او حتی در این جلسه از پیشنهاد نجومی چند تیم در مقابل مددی رونمایی و اعلام کرد این رقم استقلال برای دروازه‌بان شماره یک تیم‌ملی اصلا رقمی نیست که باشگاه بخواهد آن را کاهش دهد و این یک بی‌انصافی بزرگ است اگر این اتفاق بیفتد.

حالا باید مدیران باشگاه استقلال در این خصوص تصمیم بگیرند اما بعید است آنها زیربار استفاده از گلر شماره یک تیم‌ملی نروند و درنهایت به‌نظر می‌رسد این قائله به سود استقلالی‌ها ختم‌به‌خیر خواهد شد هرچند خالی از لطف نیست اگر بدانیم رشید در این خصوص یعنی کاهش قراردادش و ثبت قرارداد با استقلال همه‌چیز را به وکیلش که دو پرونده قبلی را در محاکم قضایی فدراسیون فوتبال با او برنده شده، سپرده و به او اطمینان داده هر تصمیمی که بگیرد خواهد پذیرفت اما طبق شنیده‌ها در همین هفته رشید با حل مشکلات مربوط به پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال، قراردادش را با آبی‌ها به ثبت خواهد رساند.

 حسینی قرمزپوش می‌شود؟

نکته دیگر اینکه از باشگاه استقلال خبر می‌رسد به‌جز کادرفنی و خود مظاهری که در هر صورت منتطر روشن شدن تکلیف هستند سیدحسین حسینی گلر این چند سال اخیر استقلال هم به‌نوعی مترصد تعیین‌تکلیف وضعیت رشید با استقلال است تا او هم هرچه سریع‌تر برای آینده بازیگری خود تصمیم قطعی را بگیرد هرچند برخی شنیده‌ها حکایت از آن دارد که حسینی با وجود مظاهری حتی در هفته اول رقابت‌ها خیلی مایل به همراهی استقلال نبود!

درنهایت اینکه شنیده می‌شود اگر مظاهری استقلالی بماند سرنوشت حسینی با یکی از تیم‌های سرخپوش لیگ برتر به‌جز پرسپولیس گره خواهد خورد و او احتمالا راهی یکی از تیم‌های مدعی شمالی یا جنوبی خواهد شد.

منبع:شفقنا ورزشی


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات