خبرهای ویژه

» اخبار » اسیدپاشی دختر ۱۷ ساله به پدرش

تاریخ انتشار : 2020/11/10 - 18:24

 کد خبر: 117897
 0 بازدید

اسیدپاشی دختر ۱۷ ساله به پدرش

دختری ۱۷ ساله در درگیری با پدرش روی او اسید پاشید و مرگ او را رقم زد. به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۱صبح دیروز مأموران کلانتری ونک در تماس با قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران، خبر از مرگ مرموز مردی میانسال دادند. متوفی که ۵۰ ساله بود از شب قبل به علت سوختگی در […]

اسیدپاشی دختر ۱۷ ساله به پدرش در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دختری ۱۷ ساله در درگیری با پدرش روی او اسید پاشید و مرگ او را رقم زد.

به گزارش همشهری آنلاین، ساعت ۱۱صبح دیروز مأموران کلانتری ونک در تماس با قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران، خبر از مرگ مرموز مردی میانسال دادند.

متوفی که ۵۰ ساله بود از شب قبل به علت سوختگی در بیمارستان سوانح و سوختگی بستری شده ولی به علت شدت صدمات جانش را از دست داده بود. علت مرگ او سوختگی بر اثر پاشیده شدن اسید به سر و صورتش بود و همین باعث شد که پرونده ای تشکیل شده و قاضی جنایی دستور تحقیقات درباره این حادثه را صادر کند.

بررسی ها حکایت از این داشت که متوفی ساکن ورامین بوده است و ظاهرا در درگیری خانوادگی، یکی از فرزندان او به روی وی اسید پاشیده که به شدت بافت های بدن او را تخریب کرده بود.

تیم تحقیق با حضور در بیمارستان به پرس و جو از برادر مقتول پرداختند. او اظهار‌کرد: برادرم همراه همسر و پسر معلولش و دختر ۱۷ساله اش به نام سحر در ورامین زندگی می کرد. دختر او مدت هاست که دچار بیماری روحی و روانی شده است. به همین دلیل چند وقتی می شد که زندگی برادرم به علت بیماری اعصاب و روان دخترش مختل شده بود.

همچنین بخوانید  سـرقت 800میلیـونی دو زن بلاگر

او مدام با دخترش درگیری داشت تا این که روز یک شنبه همسر برادرم درحالی که گریه میکرد به من زنگ زد. او گفت برادرم دچار سوختگی شده که فورا خودم را به آنجا رساندم. برادرم ابتدا در بیمارستانی در ورامین بستری شده و بعد از آن جا به بیمارستان سوانح و سوختگی تهران انتقالش دادند.

او افزود: همسر برادرم با دختر ۱۷ساله شان به شدت اختلاف داشت. وقتی درباره حادثه پرسیدم معلوم شد که روز حادثه ابتدا همسر برادرم با دخترشان دچار مشاجره شده و وقتی برادرم وارد ماجرا شده، دخترش ظرف اسیدی که برای باز کردن لوله ها از آن استفاده می شد را برداشته و اسید داخل آن را به روی پدرش ریخته است.

با انجام تحقیقات اولیه، جسد مقتول با دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی انتقال یافت و از آنجا که حادثه در ورامین رخ داده بود پرونده برای رسیدگی بیشتر و دستگیری دختر اسیدپاش به دادسرای ورامین فرستاده شد.

اسیدپاشی دختر ۱۷ ساله به پدرش در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات