خبرهای ویژه

» اخبار » افزایش ناگهانی سفرهای بین استانی در شبانه‌روز گذشته

تاریخ انتشار : 2020/08/27 - 12:29

 کد خبر: 94344
 4 بازدید

افزایش ناگهانی سفرهای بین استانی در شبانه‌روز گذشته

[ad_1] به گزارش خبرگزاری “مجله اینترنتی ساپ ناز“به نقل از خبر آنلاین، به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال […]

[ad_1]

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - افزایش ناگهانی سفرهای بین استانی در شبانه‌روز گذشته

به گزارش خبرگزاری “مجله اینترنتی ساپ ناز“به نقل از خبر آنلاین، به نقل از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌و نقل جاده‌ای کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۲۱۶ ترددشمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۰.۵درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۷ درصد، اوج تردد بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت ۳ تا ۴ انجتم شده است  که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.    

آخرین وضعیت محورهای شمالی از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های عوارضی و شهرستانک،ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مشاء و حدفاصل لاسم تا تونل وانا و محدوده سه راهی چلاو خبر می دهد.

ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه قزوین-رشت مسیر جنوب به شمال محدوده رودبار گزارش شده است و اکنون تردد در محور فیروزکوه روان است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها نیز از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران- کرج- قزوین حدفاصل پل کلاک تا بهشت سکینه خبر می دهد.

همچنین بخوانید  تداوم بارش برف و باران در جاده های 21 استان کشور

آخرین وضعیت جوی نیز حاکی از بارش باران در برخی از محورهای استان کرمان دارد.      

۲۳۵۲۳۱

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار اجتماعی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات