خبرهای ویژه

» اخبار » انفجار هولناک در شیراز/ جوان ۲۳ ساله زیر آوار گرفتار شد

تاریخ انتشار : 2020/11/20 - 22:25

 کد خبر: 120741
 1 بازدید

انفجار هولناک در شیراز/ جوان ۲۳ ساله زیر آوار گرفتار شد

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از انفجار سیلندر ۱۱ کیلویی در یک اتاقک نگهبانی در خیابان پزشکان شیراز خبر داد. به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، محمدهادی قانع در تشریح جزئیات این خبر اظهار‌کرد: ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در ساعت ۱۸:۳۱ روز گذشته از […]

انفجار هولناک در شیراز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,حوادث امروز
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از انفجار سیلندر ۱۱ کیلویی در یک اتاقک نگهبانی در خیابان پزشکان شیراز خبر داد.

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، محمدهادی قانع در تشریح جزئیات این خبر اظهار‌کرد: ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز در ساعت ۱۸:۳۱ روز گذشته از یک مورد حادثه انفجار و ریزش آوار اتاقک نگهبانی یک باغ در انتهای خیابان پزشکان مطلع شد و آتش نشانان ایستگاه های ۲۰ و ۴ را به محل حادثه اعزام کرد.

او ادامه داد: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که نشت گاز از یک سیلندر ۱۱ کیلویی در اتاقک نگهبانی به مساحت ۵۵ مترمربع، منجر به انفجار لحظه ای و ریزش ساختمان شده بود.

انفجار و تخریب هولناک اتاقک نگهبانی

قانع با بیان این که اطلاعات اولیه حاکی از محبوس شدن یک کارگر در زیر آوار بود اظهار‌کرد: آتش نشانان به سرعت با استفاده از جک های هیدرولیک و ست های بادی محل حادثه را تثبیت کرده و عملیات خود برای نجات و خروج این کارگر را آغاز کردند و پس از مدتی بدن وی را از زیر آوار خاک و آهن در کم ترین زمان بیرون کشیدند.

رییس سازمان آتش نشانی شیراز با اشاره به حضور عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه گفت: کارگر ۲۳ ساله به سرعت برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس سپرده شد و تیم عملیاتی پس از ایمنی محل و کشیدن نوار هشدار دهنده به عملیات خود پایان دادند.

همچنین بخوانید  شوک به پرسپولیس؛ بشار دو هفته تا جدایی

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار حوادث
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات