خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » ایرانی‌ها پیشنهاد ۱۵ میلیارد تومانی می‌دهند!

تاریخ انتشار : 2020/09/02 - 11:38

 کد خبر: 95078
 7 بازدید

ایرانی‌ها پیشنهاد ۱۵ میلیارد تومانی می‌دهند!

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، احمد سعادتمند، مدیر‌عامل باشگاه استقلال در تازه‌ترین مصاحبه‌اش مصوبه سازمان لیگ مبنی بر منع حضور خارجی‌ها در تیم‌های لیگ برتری را غیر قانونی می‌داند. او برای ارائه این دیدگاه دلایل خاص خود را دارد و می‌گوید: «سازمان لیگ جذب بازیکن خارجی را ممنوع کرده و […]

[ad_1]

535143 867 - ایرانی‌ها پیشنهاد ۱۵ میلیارد تومانی می‌دهند!

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، احمد سعادتمند، مدیر‌عامل باشگاه استقلال در تازه‌ترین مصاحبه‌اش مصوبه سازمان لیگ مبنی بر منع حضور خارجی‌ها در تیم‌های لیگ برتری را غیر قانونی می‌داند. او برای ارائه این دیدگاه دلایل خاص خود را دارد و می‌گوید: «سازمان لیگ جذب بازیکن خارجی را ممنوع کرده و ما کمبود بازیکن داریم. رقم درخواستی بازیکنان هم نجومی است و هضم آن رقم‌ها برای من سخت است. بازیکنان هم قراردادشان را با نرخ ارز معادل می‌کنند. باشگاه هم با مشکلات زیادی مواجه است. همه منابع درآمدی باشگاه‌ها بسته است. ما رقم‌های ۱۰، ۱۲ و ۱۵ میلیاردی از بازیکنان برای یک فصل شنیدیم. فوتبال ما چند سال است قهرمان آسیا نشده است و در المپیک حضور ندارد. به خاطر عملکرد بد در یک قرارداد، صورت مسئله را پاک کرده‌اند. اگر کسی با یک مربی قرارداد بدی را منعقد کرده باید پاسخگو باشد. فوتبالی‌ها خیلی اعتقادی به این قانون ندارند. آن‌ها فقط روی اجرا شدن این طرح در امسال تأکید دارند. این یک مصوبه قانونی نیست.»

این قانون به نظر می‌رسد دستاورد منع حضور دروازه‌بان خارجی در تیم‌های لیگ برتری داشته باشد؛ در برهه‌ای از سوی سازمان لیگ اعلام شد که حضور دروازه‌بان خارجی در تیم‌های لیگ برتری ممنوع است. هدف این تصمیم بها دادن به دروازه‌بانان داخلی بود. نتیجه این شد که دروازه‌بانان ایرانی دستمزد خود را افزایش دادند و این افزایش تا جایی بود که داد تیم‌ها درآمد و در نهایت سازمان لیگ مصوبه اش را باطل اعلام کرد. اجرای سقف قرارداد در لیگ برتر هم یکی از قوانین بدی بود که تیم‌های لیگ برتری تجربه کردند. سقف قرارداد ۳۵۰ میلیون تومانی تبدیل به کف قرارداد شد!

همچنین بخوانید  خلاصه بازی ناپولی ۲ – ریه کا ۰+ویدئو

به نظر می‌رسد این بار هم قانون منع حضور مربی و بازیکن خارجی در تیم‌های لیگ برتری تجربه تلخی را نصیب تیم‌های لیگ برتری و فوتبال ایران کند! به طوری که احمد سعادتمند از هم‌اکنون می‌گوید ستاره‌ها برای عقد قرارداد با استقلال پیشنهاد ۱۵ میلیارد تومانی می‌دهند! بدون شک در این برهه از زمان که پرونده‌های بازیکنان و مربیان خارجی علیه تیم‌های ایرانی شدت گرفته پاک کردن صورت مسئله هیچ کمکی به فوتبال ایران و باشگاه‌ها نخواهد کرد. بهترین تصمیم نظارت بر عملکرد تیم‌ها در جذب بازیکن و مربی خارجی و الزام تیم‌ها به پرداخت دستمزد‌ها بود. اکنون با این تصمیم تیم‌هایی که بازیکن خارجی به خدمت می‌گرفتند و دستمزد‌ها را هم به موقع پرداخت می‌کردند، می‌سوزند! پولی که قرار بود به حساب بازیکنان با کیفیت خارجی واریز شود از این پس به حساب بازیکنان ایرانی خواهد رفت با این تفاوت که دیگر بازیکنانی، چون شیخ دیاباته وارد ایران نخواهند شد.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه