خبرهای ویژه

» اخبار » بازداشت چهار فعال کارگری هفت تپه/ کارگران شرکت دست به اعتراض زدند

تاریخ انتشار : 2020/10/31 - 20:07

 کد خبر: 114889
 0 بازدید

بازداشت چهار فعال کارگری هفت تپه/ کارگران شرکت دست به اعتراض زدند

چهار فعال کارگری هفت تپه بازداشت شدند. کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اظهار‌کرد: ۸ آبان‌ماه و در پی اعتراض مسالمت آمیز به عدم پرداخت حقوق مرداد ماه چهار نفر از فعالان کارگری شرکت و واریز نشدن اضافه کاری مرداد ۱۷ نفر از فعالان، چهار فعال کارگری هفت تپه بازداشت شدند. یکی از […]

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه,کار و کارگر,اخبار کار و کارگر,اعتراض کارگران
چهار فعال کارگری هفت تپه بازداشت شدند.

کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اظهار‌کرد: ۸ آبان‌ماه و در پی اعتراض مسالمت آمیز به عدم پرداخت حقوق مرداد ماه چهار نفر از فعالان کارگری شرکت و واریز نشدن اضافه کاری مرداد ۱۷ نفر از فعالان، چهار فعال کارگری هفت تپه بازداشت شدند.

یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در گفت و گو با دانشجو گفت: ۸ آبان ماه و در پی برگزاری اعتراض مسالمت آمیز کارگران هفت تپه در محوطه شرکت، نیروی انتظامی اقدام به بازداشت ۴ نفر از کارگران هفت تپه کرد.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اضافه کرد:کارگران به علت عدم پرداخت حقوق مرداد ماه چهار نفر از فعالان کارگری شرکت و واریز نشدن اضافه کاری مردادماه ۱۷ نفر از فعالان، تجمع کرده بودند.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه,کار و کارگر,اخبار کار و کارگر,اعتراض کارگران

این کارگر هفت تپه گفت: چهار فعال کارگری شرکت هم چنان در بازداشت به سر می برند و خواهان آزادی آنان هستیم و در این راستا نیز، امروز ۱۰ آبان‌ماه مقابل دفتر مدیریت شرکت اعتراضی مسالمت آمیز برگزار کردیم.

او تأکید کرد: ابراهیم عباسی منجزی، یوسف بهمنی، حمید ممبینی و مسعود حیوری، چهار کارگر بازداشتی هفت تپه هستند و تا زمانی که این کارگران آزاد نشوند، به مطالبه گری خود در این بخش ادامه می دهیم و به حمایت از آنان خواهیم پرداخت.

همچنین بخوانید  بورس آماده برای یک رشد قابل قبول

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار کار و استخدام
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات