خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » بازگشت دوباره میلیچ به ایران/ سکوت معنادار سیروس درباره جدایی از استقلال و واکنش مرفاوی به غیبت در تمرینات

تاریخ انتشار : 2020/11/01 - 11:48

 کد خبر: 115004
 0 بازدید

بازگشت دوباره میلیچ به ایران/ سکوت معنادار سیروس درباره جدایی از استقلال و واکنش مرفاوی به غیبت در تمرینات

هرویه میلیچ بعد از مدت ها دوری از باشگاه استقلال و حرف و حدیث های فراوان بالاخره به ایران بازگشت. به گزارش خبرآنلاین، هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال بعد از کش و قوس های فراوان دیشب به ایران بازگشت تا خود را برای لیگ بیستم آماده کند. او که دومین فصل حضورش در ایران را […]

استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی
هرویه میلیچ بعد از مدت ها دوری از باشگاه استقلال و حرف و حدیث های فراوان بالاخره به ایران بازگشت.

به گزارش خبرآنلاین، هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال بعد از کش و قوس های فراوان دیشب به ایران بازگشت تا خود را برای لیگ بیستم آماده کند. او که دومین فصل حضورش در ایران را می گذراند، فصل گذشته با اصرار استراماچونی به استقلال پیوست. میلیچ که سابقه حضور در تیم های فیورنتینا و ناپولی را در کارنامه دارد، در استقلال بازی های خوب و کم افت و خیزی را در طول فصل از خود به نمایش گذاشت.

در روزهایی که باشگاه استقلال متین کریم زاده و میلاد زکی پور را در اختیار داشت و با محمد نادری هم به توافق ضمنی دست یافته بود، ادامه حضور میلیچ در وضعیت بحران مالی و ارزی را الزامی نمی دید و از این رو مذاکراتش را با این بازیکن ادامه نداد تا جدایی وی قطعی به نظر برسد. اما چندین پیام در اینستاگرام از سوی مدافع کروات، فشار طرفداران و علاقه فکری برای ادامه ی حضور میلیچ در تیم استقلال باعث شد تا مهدی عبدیان، عضو هیئت مدیره استقلال با این بازیکن به توافق رسیده و موجبات بازگشت او را فراهم کند.

همچنین بخوانید  نقل و انتقالات اروپا| تکذیب معاوضه بزرگ در فوتبال اروپا!

بازگشت میلیچ اگرچه با تأخیر، ولی برای محمود فکری میتواند خبر خوبی باشد. این بازیکن با کیفیتی که دارد به همراه محمد نادری میتواند سمت چپ استقلال را طراوت بخشد و قدرت آبی ها را برای لیگ بیستم افزایش دهد. میلیچ که در بین طرفداران استقلال محبوبیت هم پیدا کرده دیشب با یک کری برای تیم رقیب به ایران بازگشت تا تلاش کند بیش از پیش برای آبی ها محبوب شود.

استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

سکوت معنادار سیروس در مورد جدایی از استقلال

ظاهرا مشکلات در کادر فنی آبی ها از تفاوت رقم دستیار جدید فکری با دیگر دستیاران شروع شده است.

به گزارش  خبرآنلاین؛ سیروس دین محمدی یکی از دستیاران محمود فکری است که قبل از آغاز فصل از این تیم جدا شد. دلیل جدایی او مسائل مالی بوده است. ظاهرا قراردادی که جلوی دین محمدی گذاشتند تا امضاء کند، از نظر مالی مطلوب نبوده است. در همین حال سیروس دین محمدی تصمیم گرفته سکوت کند. وی می گوید قصد مصاحبه ندارد و این سکوتش معنادار است. خبرهای رسیده از داخل تیم حکایت از آن دارد قرارداد دستیار جدید محمود فکری که در گذشته در آکادمی فوتبال فعالیت می کرده، دو برابر دیگر دستیاران این مربی بوده و عامل دلخوری همه شده است.

استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,لیگ برتر و جام حذفی

واکنش صمد مرفاوی به غیبت در تمرین استقلال: من قهر نکرده‌ام 

قهر؟ کدام قهر؟ تازه رسیده‌ایم و اول کار قرار داریم. الان که وقت چنین صحبت‌هایی نیست. خیال شما و همه هواداران استقلال به طور کامل جمع باشد، من اصلاً قهر نکرده‌ام، حنیف عمران‌زاده هم همین‌طور. 

همچنین بخوانید  نقل و انتقالات اروپا| تکذیب معاوضه بزرگ در فوتبال اروپا!

یک کار اداری داشتم که باید آن را در خارج از تهران انجام می‌دادم به همین خاطر با آقای فکری هماهنگ کردم تا با استفاده از ریکاوری تیم که در واقع یک جلسه تمرین سبک محسوب می‌شود و تعطیلی تمرین روز یک‌شنبه (امروز)، شنبه را مرخصی بگیرم و بتوانم کار اداری مورد نظر را انجام بدهم. تا جایی که می‌دانم، حنیف هم یکسری مسائل کاری داشت و به همین خاطر با هماهنگی سرمربی تیم سر تمرین حاضر نشد. البته استقلال تیم بزرگی است و به همین خاطر کوچک‌ترین اتفاقی در آن بازتاب بسیار زیادی پیدا می‌کند. مطمئن باشید هیچ بحث دیگری نبود و من از استقلال قهر نکرده‌ام.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه