google-site-verification: google0bef463eadb95fff.html باشگاه نساجی: اگر فکری اعتبار نساجی را نداشت، حالا حالاها در لیگ یک مشغول عوض کردن تیم‌هایش بود!/ از او شکایت می‌کنیم | مجله اینترنتی ساپ ناز اپورتال خبری و سبک زندگی %
کد خبر:108910
پ

باشگاه نساجی: اگر فکری اعتبار نساجی را نداشت، حالا حالاها در لیگ یک مشغول عوض کردن تیم‌هایش بود!/ از او شکایت می‌کنیم

باشگاه نساجی مازندران در بیانیه‌ دیگری اعلام کرد که به دلیل ادعای محمود فکری از سرمربی جدید استقلال به محاکم قضایی شکایت خواهد کرد.

5f7ef09c4aef6_5f7ef09c4aef8
باشگاه نساجی مازندران در بیانیه‌ دیگری اعلام کرد که به دلیل ادعای محمود فکری از سرمربی جدید استقلال به محاکم قضایی شکایت خواهد کرد.

به گزارش  خبر فوری و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، در پی ادعاهای دروغین محمود فکری و اتهاماتی که درخصوص انتشار تصویر قراردادش از سوی باشگاه نساجی به مدیران این باشگاه وارد کرده است، بدین‌ وسیله باشگاه نساجی نسبت به این اتهامات زشت و ناروای فکری در مراجع قضایی شکایت و حیثیت این باشگاه را اعاده خواهد کرد.

باشگاه نساجی همواره نسبت به حفظ اخلاق حرفه‌ای کوشا بوده و هیچ‌گونه قرارداد و جزئیات آن را در اختیار کسی قرار نخواهد داد. این قرارداد نزد محمود فکری نیز قرار داشت و اطرافیانش از آن کاملاً اطلاع داشتند. متأسفانه این‌روزها فکری با ادعاهای عجیب و کذب، در حال باختن مکرر اصول اخلاقی است و با فرافکنی‌هایی این چنینی قصد تطهیر غیرحرفه‌ای‌گری‌ها و بی‌اخلاقی‌هایش را دارد.

ضمن اینکه هواداران باشگاه بزرگ، ریشه‌دار و 60 و اندی ساله نساجی مازندران، آنقدر زبانزد اخلاق و ادب هستند که دست به چنین کارهایی نزنند و بدون شک این حواشی، بازی‌های جدیدی از سوی فکری و نزدیکانش برای مظلوم‌نمایی و همچنین قرار دادن هواداران فهیم باشگاه استقلال تهران مقابل هواداران خونگرم و صبور باشگاه نساجی است.

همچنین بخوانید  عجیب‌ترین آمار ال کلاسیکوی خاص

جا دارد اشاره شود در چند ماه اخیر فکری با باشگاه‌های دیگری هم مذاکرات مخفیانه‌ای داشت و اگر بند غرامت در قراردادش وجود نداشت، زودتر از این‌ها نساجی را ترک می‌کرد. ناراحتی او از رفتار شتاب‌زده و ذوق و شوقی بود که برای پیوستن به نساجی و حضور در لیگ برتر داشت و این فرصت آنقدر برای او غیرمنتظره و مسرت‌بخش بود که هر چقدر مبلغ غرامت درشت‌تر بود، بازهم توجهی به آن نمی‌کرد.

مجدداً در پی حرف‌های دور از معرفتِ فکری باید اشاره شود که اگر فکری از اعتبار، جایگاه و آبروی فوتبالی نساجی بهره‌مند نمی‌شد، حالا حالاها باید در لیگ یک مشغول عوض کردن تیم‌هایش بود و خواب رسیدن به استقلال را هم نمی‌توانست ببیند.

 

کلیدواژه : منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید