بحران در استقلال؛ شکایت باشگاه از وریا غفوری!/ مددی از غلامی و قایدی هم شکایت کرد!

03:157۰
قرارداد وریا غفوری با استقلال,شکیات استقلال از وریا غفوری
باشگاه استقلال از کاپیتان تیم خود به خاطر افزایش قراردادش در ابتدای لیگ بیستم به کمیته اخلاق شکایت کرد.

به گزارش ورزش سه، بعد از اتفاقاتی که روز گذشته برای وریا غفوری رخ داد و او ورزشگاه را با عصبانیت ترک کرد، امروز اسنادی از سوی خبرگزاری فارس منتشر شده که نشان می دهد باشگاه استقلال اول آذرماه از کاپیتان خود به کمیته اخلاق شکایت کرده است.

این شکایت نامه که به امضای احمد مددی، مدیرعامل استقلال رسیده و خطاب به رییس کمیته اخلاق نوشته شده، ماجرای قرارداد جدیدی که وریا غفوری در ابتدای فصل با باشگاه استقلال امضا کرده را شرح می دهد.

در این نامه عنوان شده که غفوری با وجود داشتن قرارداد تا پایان لیگ بیستم، قرارداد دو ساله ای را در زمان مدیریت سعادتمند با باشگاه استقلال امضا کرده که باعث افزایش قرارداد او شده است. طبق قراردادی قبلی وریا باید در این فصل ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از استقلال دستمزد دریافت می کرده، اما قرارداد او به ۶ میلیارد افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر قرارداد این بازیکن برای سال دوم قرارداد(فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱) به ۸ میلیارد خواهد رسید. 

احمد مددی هم سعی کرده به جای عمل کردن به تعهدی که مدیرعامل قبلی ایجاد کرده، علیه کاپیتان تیم خود نامه نگاری به کمیته اخلاق انجام دهد. این موضوع اختلاف شدیدی را بین وریا غفوری و مدیران باشگاه به وجود آورده و باید دید این ماجرا در نهایت به جدایی کاپیتان استقلال از این تیم می انجامد یا اتفاق دیگری در راه است.

 عارف غلامی و مهدی قائدی در راه وریا غفوری!

به جز کاپیتان استقلال ۲ بازیکن دیگر این تیم هم با مشکلی مشابه روبرو هستند

قرارداد وریا غفوری با استقلال,شکیات استقلال از وریا غفوری

عارف غلامی و مهدی قائدی هم دو بازیکنی هستند که با فسخ قرارداد، قرارداد جدیدی با چند برابر ارزش نسبت به قرارداد اصلی امضا کرده اند.

به گزارش طرفداری، وریا غفوری در ابتدای فصل قراردادش را با استقلال فسخ و با چندبرابر ارزش قبلی قراردادی با آبی پوشان امضا کرد، موضوعی که از همان ابتدا هم با تذکر نهادهای نظارتی روبرو شد. با این حال وریا غفوری در اعتراض به مشکلاتی که وجود دارد شب گذشته رفتار عجیبی انجام داد و بعد از تعویض اردوی تیم را ترک و از ورزشگاه خارج شد.

پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد وریا غفوری تنها بازیکنی نیست که با این مشکل عجیب روبرو شده، عارف غلامی و مهدی قائدی دو بازیکن دیگری هستند که قرارداد قبلی خود را فسخ و مبلغ قرارداد جدیدشان به شکل قابل توجهی بالا رفته است.

به همین دلیل است که قائدی در پایان بازی با نساجی نسبت به مسائل مالی اعتراض کرد و دقیقا این همان مشکلی است که وریا غفوری هم با آن دست و پنجه نرم می کند.

احمد مددی مدیرعامل استقلال نسبت به قرارداد این ۲ بازیکن به کمیته انضباطی شکایت کرده و خواهان رسیدگی به این موضوع شده است.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=11132

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند