برد پرسپولیس مقابل مس رفسنجان با گل سید جلال/ سرخ پوشان در یک قدمی صدرجدول

برد پرسپولیس مقابل مس رفسنجان با گل سید جلال/ سرخ پوشان در یک قدمی صدرجدول

04:009۰

برد پرسپولیس مقابل مس رفسنجان با گل سید جلال/ سرخ پوشان در یک قدمی صدرجدول

دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان,لیگ بیستم
تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی در یکی از دیدارهای معوقه اش توانست موقعیتش را در جدول رده بندی بهتر کند و یک گام دیگر به صدر جدول نزدیک شود.

به گزارش مهر، دیدار معوقه تیمهای فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان از هفته نهم رقابت های لیگ برتر عصر امروز سه شنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این دیدار با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید. سیدجلال حسینی در دقیقه ۵۱ برای شاگردان گل محمدی گل زد.

پرسپولیس در شرایطی به مصاف تیم مس رفت که در این دیدار حامد لک را به علت محرومیت در اختیار نداشت و رادوشوویچ بعداز مدت ها درون دروازه این تیم ایستاد.

نیمه اول این دیدار با وجود حملاتی که سرخپوشان داشتند و موقعیت هایی که خلق کردند، گلی به همراه نداشت تا مربیان در بین دو نیمه با صحبت های خود وضعیت فنی تیم شان در نیمه دوم را مشخص کنند.

شروع نیمه دوم برای سرخپوشان با یک اتفاق خوشایند همراه شده بود و بازهم کاپیتان کهنه کار این تیم توانست گلزنی کند. در دقیقه ۵۱ این دیدار پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را امید عالیشاه ارسال کرد و سیدجلال حسینی با ضربه سر دروازه تیم رفسنجانی را باز کرد.

پرسپولیس در ادامه سعی در حفظ توپ و کنترل بازی داشت اما تیم مس تلاشش برای رسیدن به دروازه میزبانش را بیشتر کرد. با این حال سرخپوشان در دقیقه ۶۷ تا رسیدن به گل دوم پیش رفتند ولی وحید امیری در موقعیتی تک به تک نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند و ضربه او به آرامی از کنار تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

در ادامه سرخپوشان شرایط بهتری پیدا کردند و با کارهای ترکیبی خود را به دروازه مهمان رفسنجانی نزدیک کردند.

دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان,لیگ بیستم

در دقیقه ۷۶ این دیدار کریم زاده بازیکن تیم مس به دلیل خطا روی امید عالیشاه دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا کار شاگردان محمد ربیعی برای به تساوی کشاندن بازی سخت تر از قبل شود.

در دقیقه ۸۰ سیامک نعمتی درون محوطه جریمه مس صاحب توپ شد و در موقعیتی که سه بازیکن حریف او را در محاصره کرده بودند ضربه اش را به سمت دروازه زد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقایق پایانی هر چند مس برای رسیدن به گل تلاش بیشتری کرد اما سرخپوشان سعی کردند با حفظ توپ در مرکز زمین پیروزی خود را قطعی کنند و به سه امتیاز مهم این دیدار دست پیدا کنند.

پرسپولیس در دقایق وقت اضافه چند موقعیت خوب برای گلزنی بدست‌آورد اما بازیکنانش با بی تفاوتی توپ را به بیرون زدند. با این حال شاگردان گل محمدی با این پیروزی ۲۴ امتیازی شدند و به رده سوم صعود کردند تا با توجه به یک دیدار کم تر از سپاهان و استقلال شانس صدرنشینی را داشته باشد. این دیدار عقب افتاده برابر گل گهر سیرجان خواهد بود.

دیدار پرسپولیس و مس رفسنجان,لیگ بیستم
منبع : www.sarpoosh.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12797

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند