خبرهای ویژه

» اخبار » بورس تهران عقب نشست | کاهش ۱۵ هزار و ۳۲۵ واحدی شاخص کل

تاریخ انتشار : 2020/11/02 - 16:41

 کد خبر: 115190
 0 بازدید

بورس تهران عقب نشست | کاهش ۱۵ هزار و ۳۲۵ واحدی شاخص کل

تالار شیشه ای امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را کاهشی و پرنوسان آغاز کرد و در ساعت اول معاملات بیش از ۱۶ هزار واحد افت کرد اما در میانه راه از مسیر بازگشت و تا حدود ۱۲ هزار واحد منفی پیش رفت و نهایتا در پایان معاملات شاخص کل با افت ۱۵ هزار و ۳۲۵ واحد […]

معاملات امروز بازار سرمای,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بورس و سهام
تالار شیشه ای امروز دوشنبه ۱۲ آبانماه را کاهشی و پرنوسان آغاز کرد و در ساعت اول معاملات بیش از ۱۶ هزار واحد افت کرد اما در میانه راه از مسیر بازگشت و تا حدود ۱۲ هزار واحد منفی پیش رفت و نهایتا در پایان معاملات شاخص کل با افت ۱۵ هزار و ۳۲۵ واحد بر پله یک میلیون و۲۶۴ هزار واحد ایستاد.

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۱۵ هزار و ۳۲۵ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۶۴ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۲۲۲۷ واحد کاهش به رقم ۳۷۲ هزار و ۷۱۱ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۶۱۵ هزار و ۹۷۲ معامله به ارزش ۴۶ میلیارد و ۳۲ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت اصفهان،  فولاد مبارکه اصفهان،  پالایش نفت تهران، پالایش نفت بندرعباس و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند. همچنین ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر روی این بازار داشت.

فرابورس نیز با ۱۲۳ واحد کاهش رقم ۱۵ هزار و ۸۶۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۳۲۵ هزار و ۸۲۸ معامله انجام داده‌اند که ۲۱ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال ارزش داشت.

همچنین بخوانید  آخرین جزئیات از بازگشایی نماد صندوق پالایشی یکم در بورس

سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، پتروشیمی تندگویان، فرابورس ایران، بانک دی، پتروشیمی مارون و سرمایه گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشت.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه