خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » بوکسور قهرمان ایران به قتل در رباط کریم اعتراف کرد

تاریخ انتشار : 2020/10/27 - 21:36

 کد خبر: 114175
 0 بازدید

بوکسور قهرمان ایران به قتل در رباط کریم اعتراف کرد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: مدال‌آور بوکس که در حادثه درگیری در رباط کریم مرتکب قتل شده بود، بازداشت شد.

5f985d5579670_2020-10-27_21-18
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: مدال‌آور بوکس که در حادثه درگیری در رباط کریم مرتکب قتل شده بود، بازداشت شد.

 سرهنگ مهدی سرپناه با اشاره به قتل پسر جوان با ضربه چاقوی یک مدال‌آور بوکس گفت: متهم این پرونده قتل، صاحب مدال در رشته بوکس است.

 وی با اعلام خبر بازداشت یک متهم به قتل در شهرستان رباط‌کریم، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 20:30 شب گذشته خبری مبنی بر نزاع دو جوان در خیابان ملکی شهرستان رباط‌کریم به پلیس 110 واصل شد که به سرعت تیمی از مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: در بررسی بیشتر مشخص شد فردی که بوکسور و صاحب مدال در رشته بوکس بوده، ضمن درگیری با پسری حدوداً 25 ساله و وارد کردن ضربه چاقو به قفسه‌ سینه پسر جوان، مرتکب قتل وی شده است.

وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که ظاهراً متهم این پرونده و مقتول سابقه درگیری با یکدیگر داشته‌اند.

این مقام انتظامی با اشاره به بازداشت متهم و تحقیقات از وی یادآور شد: متهم در اختیار پلیس آگاهی است و تحقیقات بیشتر درباره این پرونده ادامه دارد.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات