تبلت کاربردی ‘فیلیپس’ برای نظارت بهتر بر بیماران

02:0223۰
تبلت فیلیپس,تبلت
شرکت هلندی فیلیپس( Philips) اخیرا از یک تبلت که برای نظارت بر بیماران در موارد اضطراری طراحی و توسعه داده شده، رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا، شرکت فیلیپس اخیرا از توسعه و گسترش تبلتی که برای دسترسی آسان به اطلاعات بیمار در موارد اضطراری ایجاد شده، خبر داده است.

نام این تبلت” تبلت پزشکی”( Tablet Medical) است و نکته قابل ذکر این است چه این تبلت در بیمارستان باشد یا نباشد میتواند از طریق سیم یا بی سیم به سیستم های بیمارستانی متصل شود. با کمک نرم افزار ” IntelliVue XDS” فیلیپس، دستگاه مذکور دسترسی از راه دور به اطلاعات بیمار را حتی در صورت مراجعه افراد زیادی به بیمارستان، فراهم می کند. نیازی به داشتن ایستگاه نظارت مرکزی نیست و همه چیز از طریق اتصال به وای- فای استاندارد قابل انجام است.

شرکت فیلیپس معتقد است که دستگاه آن ها نه تنها از تعداد دفعات برقراری تماس مستقیم پزشکان با بیماران در زمان بیماری همه گیر کووید- ۱۹ کم میکند بلکه باعث می شود تا پزشکان به صورت کامل از شرایط بیماران آگاه باشند.

علاوه بر این در مکانهایی که تجهیزات پزشکی اضافی برای رسیدگی به بیماران آلوده به بیماری کووید- ۱۹ استفاده شده اند، تبلت یاد شده به کاربران کمک می کند تا نظارت بهتر و بیشتری نیز بر بیماران داشته باشند.

” پیتر زیز”( Peter Ziese) مدیر کل نظارت تحلیلی در فیلیپس بیان کرد:با توجه به اینکه که پزشکان در این شرایط و با وجود نگرانی های یاد شده بر شرایط بیماران نظارت می کنند، آن ها به راه حل هایی مناسب نیاز دارند که بتوانند راحت تر از پس این شرایط چالش برانگیز برآیند. تبلت پزشکی فیلیپس همراه با نرم افزار IntelliVue XDS، داده های حیاتی بیمار مانند علائم حیاتی را در اختیار پزشکان قرار می دهد و آن ها را قادر می سازد تا تصمیمات مراقبت آگاهانه از بیمار را بدون توجه به اینکه کجا هستند، اتخاذ کنند. زمانی که در موارد اضطراری استفاده نمی شود، تبلت مذکور به علت داشتن نرم افزار ” IntelliVue XDS” میتواند بعنوان یک صفحه نمایش اضافی که داده های نظارتی بیمار را ارائه و نمایش می دهد، مورد استفاده قرار گیرد.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12203

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند