خبرهای ویژه

» اخبار » تذکر به مسئولان درباره عدم عضویت در توئیتر

تاریخ انتشار : 2020/11/19 - 1:21

 کد خبر: 120411
 0 بازدید

تذکر به مسئولان درباره عدم عضویت در توئیتر

طبق گفته جواد حسینی کیا نماینده مجلس در کمیته فیلترینگ بار‌ها به مسئولان گفته شده که نباید عضو توییتر باشند، ولی این مساله را رعایت نکردند.

نماینده مجلس در کمیته فیلترینگ گفت: من با فیلتر توییتر موافق هستم. همین طور درباره حضور مسئولان در شبکه توییتر که البته مشابه این وضعیت را در شبکه‌های اجتماعی نیز شاهد هستیم، بار‌ها به مسئولان گفته شده که نباید عضو باشند، ولی متاسفانه این مساله را رعایت نکردند.

جواد حسینی کیا درباره ارزیابی شبکه‌های اجتماعی، گفت: شبکه‌های اجتماعی می‌توانند رسالت اطلاع‌رسانی را داشته باشند. البته نیاز است که در انجام این رسالت، شبکه‌های اجتماعی به شفافیت، ترویج نگاه عادلانه بدون بازی با حیثیت فرد و اقشار جامعه و حفظ شان و منزلت نظام جمهوری اسلامی پایبند بوده و در موضوعات مختلف ندای مردم در عین رعایت قانون کشور باشند.

این عضو کمیته فیلترینگ ادامه داد: اینکه بعضا دیده می‌شود که برخی شبکه‌های اجتماعی زمینه سیاه‌نمایی را فراهم کرده و بلندگوی جریان‌های معاند نظام و بیگانه می‌شوند قابل قبول نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شما موافق رفع فیلتر توییتر هستید، گفت: خیر من موافق این اقدام نیستم.

حسینی کیا در واکنش به این موضوع که امروز بسیاری از مسئولان رسمی کشور، اکانت رسمی در توییتر دارند و در این وضعیت چرا توییتر باید فیلتر باشد، گفت: من با رفع فیلتر توییتر موافق نیستم. همین طور درباره حضور مسئولان در شبکه توییتر که البته مشابه این وضعیت را در شبکه‌های اجتماعی نیز شاهد هستیم، بار‌ها به مسئولان گفته شده که نباید عضو باشند، ولی متاسفانه این مساله را رعایت نکردند.

همچنین بخوانید  سـرقت 800میلیـونی دو زن بلاگر

این عضو کمیته فیلترینگ همچنین درباره احتمال رفع فیلتر شبکه یوتیوب، گفت: من فکر نمی‌کنم که چه یوتیوب و چه توییتر رفع فیلتر شوند، چرا که ظرفیت رفع فیلتر آن در کشور احساس نمی‌شود.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات