google-site-verification: google0bef463eadb95fff.html ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو مواجه شود | مجله اینترنتی ساپ ناز اپورتال خبری و سبک زندگی %
کد خبر:111770
پ

ترامپ باید به خاطر نحوه مدیریت کرونا با اتهام قتل درجه دو مواجه شود

دادستان سابق حوزه قتل در دادستانی منطقه‌ای منهتن معتقد است که پرونده‌ای برای متهم کردن رئیس جمهور آمریکا به قتل درجه دو به خاطر نحوه مدیریت پاندمی کرونا وجود دارد.

5f8c180501c21_5f8c180501c26
دادستان سابق حوزه قتل در دادستانی منطقه‌ای منهتن معتقد است که پرونده‌ای برای متهم کردن رئیس جمهور آمریکا به قتل درجه دو به خاطر نحوه مدیریت پاندمی کرونا وجود دارد.

 “رابرت گوتلیب” گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با پاندمی کرونا بسیار بی‌ملاحظه رفتار کرده و به همین خاطر باید قانونا برای مرگ دست‌کم تعدادی از مردم که تحت نظارت وی جان خود را از دست داده‌اند، مسئول شناخته شود.

وی افزود: در نیویورک، یک فرد هنگامی که به طور بی‌ملاحظه‌ و بی‌پروا باعث مرگ فرد دیگر شود، به قتل درجه دو متهم می‌شود. و یک فرد زمانی بی‌ملاحظه و بی‌پروا باتوجه به یک نتیجه یا شرایط عمل می‌کند که از یک خطر اساسی و غیرقابل توجیه آگاه است و آگاهانه از آن چشم پوشی می‌کند.

گوتلیب سپس اقدام به ارائه شواهد علیه رئیس جمهور می‌کند.

وی گفت: ترامپ به گفته باب وودوارد از اوایل ژانویه می‌دانست که کووید ۱۹ یک ویروس مرگبار بود که از طریق افرادی که به این ویروس مبتلا هستند اما علائمی ندارند از طریق هوا منتشر می‌شود. از آن زمان به بعد، ترامپ آگاهانه خطر موجود را نادیده گرفته و در عوض یک کمپین نظام‌مند اطلاعات نادرست درباره کووید ۱۹ انجام داده است.  

همچنین بخوانید  دژپسند: وضعیت بورس رو به بهبود است

گوتلیب سپس افزود: برخی شهروندان عادی به خاطر به خطر انداختن سایرین با نقض قانون در برگزاری تجمعات در جریان همه‌گیری محاکمه شده‌اند؛ و اندازه این اجتماعات با تجمع کمپینی که رئیس جمهور ماه گذشته در نوادا برگزار کرد، ناچیز است.

او نتیجه می‌گیرد: «ترامپ از ابتدا میان حفظ قدرتش و حفاظت از مردم، اولی را انتخاب کرد؛ مردمی که او قسم خورده از آن‌ها حفاظت کند. او مسئول مرگ آن‌هاست. این قتل است».  

کلیدواژه : منبع: ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید