خبرهای ویژه

» چهره ها » تغییر چهره مصطفی زمانی بازیگر معروف را با مدل موی جدیدش

تاریخ انتشار : 2020/10/11 - 19:54

 کد خبر: 109794
 0 بازدید

تغییر چهره مصطفی زمانی بازیگر معروف را با مدل موی جدیدش

مصطفی زمانی از بازیگران ایرانی و متولد سال ۱۳۶۱ در املش می باشد و در فریدونکنار بزرگ شده است. او با بازی در سریال یوسف پیامبر معروف شد و از دیگر فیلم های او می توان سریال شهرزاد ، سارا و آیدا ، یک عاشقانه ساده و قصه پریا را نام برد. در پرشین وی […]

مصطفی زمانی از بازیگران ایرانی و متولد سال ۱۳۶۱ در املش می باشد و در فریدونکنار بزرگ شده است. او با بازی در سریال یوسف پیامبر معروف شد و از دیگر فیلم های او می توان سریال شهرزاد ، سارا و آیدا ، یک عاشقانه ساده و قصه پریا را نام برد. در پرشین وی تغییر چهره مصطفی زمانی را با موی متفاوتش ببینید.

تغییر چهره مصطفی زمانی بازیگر

گریم متفاوت مصطفی زمانی در نهنگ آبی

تغییر چهره مصطفی زمانی

چهره متفاوت مصطفی زمانی

مصطفی زمانی بازیگر نقش «فرهاد» در واکنش به زندانی شدن سرمایه گذار سریال «شهرزاد» بیان داشت: «هرکسی که کلاهبرداری کرده است باید به زندان برود» و «خوشحال می‌شویم که در شرایط سخت اقتصادی امروز که مردم در آن قرار گرفته‌اند کسی که کلاهبرداری کرده است به سزای کارش برسد.» درباره مشروع نبودن منبع مالی تأمین دستمزد خود در این سریال گفته است: «اگر من حقوق نامتعارفی گرفته‌ام خیانت کرده‌ام و اگر نهادهای حکومتی بخواهند، می‌گویم قراردادهایم را بررسی کنند. قراردادهای قبل و بعد ما در شبکه نمایش خانگی مشخص است و بعد از بررسی حاضرم اگر لازم باشد مقداری را که خارج از عرف است برگردانم.»

تغییر چهره مصطفی زمانی در فیلم پریناز را ببینید.

فیلم پریناز

فیلم پریناز

این بازیگر سینما و تلویزیون در عین حال خودش معتقد است: «من فکر نمی‌کنم رقم خارج از عرفی دریافت کرده‌ام. من صبح سر فیلمبرداری رفته و شب بازگشته‌ام و برای «شهرزاد» زحمت کشیده‌ام. در این سریال آب بسته نشده است و ما بازیگران پول زحمتکشی خود را گرفته‌ایم با این حال باز هم منتظر می‌مانیم تا ببینیم قانون چه می‌گوید.»

به بهانه عکس تغییر چهره مصطفی زمانی تصویری دیگر از او را ببینید.

بازیگر مرد

بازیگر مرد

صحبت های مصطفی زمانی درباره دستمزد سریال شهرزاد

زمانی به نکته دیگری هم اشاره کرده و گفته است: «کسانی که می‌گویند باید بخشی از پول استرداد شود آیا حاضرند دستمزد چند میلیاردی عوامل را کم کنند اما سود پولی که از طریق این سریال در شبکه نمایش خانگی و یا وی‌اودی‌ها و سایت‌ها جمع شده است به خود ما پرداخت کنند؟ با این حساب باز هم دستمزد ما که از طریق سود حاصل از فروش سریال و زحمتی که متحمل شده ایم دریافت کرده ایم چندین برابر می‌شود.»

بازیگر یوسف پیامبر

بازیگر یوسف پیامبر


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : چهره ها , فرهنگ و هنر , فرهنگی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات