خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود

تاریخ انتشار : 2020/09/02 - 18:42

 کد خبر: 95142
 3 بازدید

توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره پرونده ویلموتس گفت: آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود. اظهار داشت: بررسی پرونده ویلموتس، سرمربی سابق تیم […]

[ad_1]

535400 609 - توضیحات ‌وزیر ورزش و تاج قانع‌کننده نبود

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی،، نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی درباره پرونده ویلموتس گفت: آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود. اظهار داشت: بررسی پرونده ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی با قوت و قدرت در کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی دنبال می‌شود منتهی هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم.

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: متولیان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در کمیسیون حاضر شدند و توضیحات شفاهی نیز دادند که این توضیحات قانع‌کننده نبود.

پژمانفر افزود: قرار است مستندات مکتوبی در این زمینه ارائه شود و پرونده همچنان ساری و جاری است و شنبه نیز مجدد در کمیسیون جلسه‌ای در مورد سرمربی سابق تیم ملی داریم.

وی بیان کرد: آنچه تاکنون مسلم است این است که هم فدراسیون و هم وزارت ورزش در این زمینه کوتاهی کرده‌اند و ابعاد مختلف مسئله باید بررسی شود.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات