ثبت موبایلی با نمایشگری در ماژول دوربین پشتی

ثبت موبایلی با نمایشگری در ماژول دوربین پشتی

02:05۰

ثبت موبایلی با نمایشگری در ماژول دوربین پشتی

موبایلی با نمایشگری در ماژول دوربین پشتی,موبایل چینی
یک شرکت چینی حق امتیاز اختراع موبایل را ثبت کرده که در تنظیمات دوربین پشتی آن یک نمایشگر ثانویه کوچک وجود دارد.

به گزارش مهر به نقل از گیزموچاینا، شرکت چینی اخیراً حق امتیاز طرح های موبایل جالبی را ثبت کرده است. یکی از این حق امتیازها به دستگاهی تعلق دارد که در تنظیمات دوربین پشتی آن یک نمایشگر ثانویه قرار دارد.

این حق امتیاز در «سازمان ملی مالکیت فکری چین» ثبت و در ۱۹ فوریه منتشر شده است. بر اساس اسناد موجود طرح جلوی دستگاه نشان دهنده یک موبایل معمولی است.

اما پشت دستگاه و وسط تنظیمات دایره شکل دوربین ها و فلش ال ای دی، یک بخش دایره شکل دیگر قرار دارد. اوپو تصمیم دارد تا از این بخش بعنوان یک نمایشگر ثانویه استفاده کند.

از این نمایشگر کوچک میتوان برای نشان دادن زمان و تاریخ استفاده کرد. همچنین می توان اطلاعات دیگری مانند نوتیفیکیشن های سریع، داده های مربوط به سلامت و غیره را در نمایشگر ثانویه نشان داد.

از سوی دیگر روی نمایشگر اصلی دستگاه هیچ اثری از دوربین سلفی دیده نمی شود. برخی معتقد هستند احتمالاً اوپو تصمیم دارد از نمایشگر ثانویه این طرح بعنوان منظره یاب استفاده کند تا افراد بتوانند با کمک دوربین‌های پشتی سلفی بگیرند. البته در این باره نمی توان مطمئن بود زیرا نمایشگر مذکور کوچک است.

به هرحال بقیه ویژگی های این طرح چندان تمایزی با موبایل های دیگر ندارد. در حق امتیاز مذکور نمایشگر دستگاه گوشه های خمیده دارد و مجهز به پورت یو اس بی- سی، بلندگو، خروجی میکروفون است.

منبع : www.sarpoosh.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=13480

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند