خبرهای ویژه

» چهره ها » خبر طلاق بهنوش بختیاری از همسرش در استوری خانم بازیگر

تاریخ انتشار : 2020/10/11 - 19:35

 کد خبر: 109757
 2 بازدید

خبر طلاق بهنوش بختیاری از همسرش در استوری خانم بازیگر

بهنوش بختیاری بازیگر جوان و پرحاشیه کشورمان است که هرزچندگاهی حواشی برای خود ایجاد می کند. این بازیگر معروف در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای طلاق بهنوش بختیاری از همسرش را که او در استوری اینستاگرام منتشر کرد ببینیم. ماجرای طلاق بهنوش بختیاری بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرام خود، متنی […]

بهنوش بختیاری بازیگر جوان و پرحاشیه کشورمان است که هرزچندگاهی حواشی برای خود ایجاد می کند. این بازیگر معروف در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای طلاق بهنوش بختیاری از همسرش را که او در استوری اینستاگرام منتشر کرد ببینیم.

ماجرای طلاق بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در صفحه اینستاگرام خود، متنی منتشر کرد که خبر از جدایی و طلاق او می دهد.

بهنوش بختیاری با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام شخصی خود، نوشت: ” بهای نگهداشتن یک زن کنار خود مهر است نه مهریه، زمانی که نه مهر است و نه عشق، خداحافظی بهترین کار است.همه مهر عالم به پای تو ولی خداحافظ بی مهر من”

طلاق بهنوش بختیاری

استوری طلاق بهنوش بختیاری

بد نیست درباره بهنوش بختیاری بیشتر بدانید

بهنوش بختیاری در ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۴ متولد شد. بهنوش بختیاری در تهران بدنیا آمده است. بهنوش بختیاری بازیگر توانای کشورمان است. بهنوش بختیاری در خانواده ای شش نفره بدنیا آمد. بهنوش بختیاری یک خواهر و دو برادر بزرگ تر از خودش دارد.

طلاق بهنوش بختیاری

خانم بازیگر معروف

بهرام پدر بهنوش بختیاری اصالت بختیاری است و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر تهرانی است و ماجرای ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری به سال ۴۵ و ۴۶ بازمیگردد که برای اولین بار به صورت اتفاقی با هم دیدار کردند و در حالی که مادر بهنوش بختیاری تنها ۱۳ ، ۱۴ سال داشت زندگی مشترکشان را آغاز کردند. به بهانه خبر طلاق بهنوش بختیاری درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

بازیگر زن

بازیگر زن

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.

ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیرماه سال ۸۷ ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.

منبع:اینستاگرام و خانه فوتبال،پرشین وی


برچسب ها :
دسته بندی : چهره ها , فرهنگ و هنر , فرهنگی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات