خبرهای ویژه

» اخبار » خیار هم گران شد/ هرکیلوگرم ۱۰ تا ۱۷ هزار تومان!

تاریخ انتشار : 2020/11/22 - 13:11

 کد خبر: 121123
 0 بازدید

خیار هم گران شد/ هرکیلوگرم ۱۰ تا ۱۷ هزار تومان!

نرخ هر کیلوگرم خیار در تهران به ۹۷۰۰ تومان تا ۱۷ هزار تومان افزایش یافته و این محصول نیز مثل گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار شهرداری عرضه نمی شود. به گزارش تسنیم، نرخ خیار هم به سرنوشت گوجه فرنگی دچار شده است و طبق مشاهدات میدانی به ۹ هزار و ۷۰۰ تومان تا […]

افزایش قیمت خیار امروز,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,کشت و دام و صنعت
نرخ هر کیلوگرم خیار در تهران به ۹۷۰۰ تومان تا ۱۷ هزار تومان افزایش یافته و این محصول نیز مثل گوجه فرنگی در میادین میوه و تره بار شهرداری عرضه نمی شود.

به گزارش تسنیم، نرخ خیار هم به سرنوشت گوجه فرنگی دچار شده است و طبق مشاهدات میدانی به ۹ هزار و ۷۰۰ تومان تا ۱۷ هزار تومان در شهر تهران رسیده است؛ خیاری که تحت عنوان ارگانیک فروخته می شود یک کیلوگرم آن ۲۵ هزار تومان قیمت دارد، همچنین قیمت خیار سالادی ۵ تا ۵۵۰۰ تومان است.

هر کیلوگرم گوجه فرنگی نیز ۱۴ هزار تومان تا ۲۸ هزار تومان به فروش می رسد و گوجه فرنگی ارگانیک ۴۰ هزار تومان در تهران قیمت دارد.

گفتنی است که نرخ محصولات جالیزی مانند گوجه فرنگی و خیار در این برهه سال باتوجه به ورود به فصل سرما بالا می رود و بازار در اختیار محصولات گلخانه ای و تولیداتی است که از جنوب کشور می آید اما قیمت هایی که امسال برای این محصولات می بینیم، عجیب و غریب است.

صادرات بیش از اندازه صیفی جات به کشور های همسایه نیز در هفته های اخیر سرو صدای زیادی به پا کرده است ، به طوری که با توجه به تفاوت قیمت بالایی این محصولات با داخل کشور دارد به حدی محصولات به عراق و پاکستان صادر می شود که بخشی از این محصولات پس زده می شود و باعث نرخ شکنی در بازار آنها می شود.

همچنین بخوانید  تداوم بارش برف و باران در جاده های 21 استان کشور

برچسب ها : ,
دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات