خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » دلیل استفاده مسی از یک نوع فکس خاص چه بود؟

تاریخ انتشار : 2020/08/26 - 15:11

 کد خبر: 94254
 3 بازدید

دلیل استفاده مسی از یک نوع فکس خاص چه بود؟

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، از دیشب در گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی درباره شوک بزرگ نقل و انتقالات تابستانی یعنی اعلام لیونل مسی به باشگاه بارسلونا مبنی بر اینکه او قصد ترک نوکمپ را دارد بار‌ها به کلمه بوروفکس اشاره شده. بوروفکس نوعی از فکس است که در اسپانیا مورد استفاده […]

[ad_1]

531705 246 - دلیل استفاده مسی از یک نوع فکس خاص چه بود؟

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی، از دیشب در گزارش‌های رسانه‌های اسپانیایی درباره شوک بزرگ نقل و انتقالات تابستانی یعنی اعلام لیونل مسی به باشگاه بارسلونا مبنی بر اینکه او قصد ترک نوکمپ را دارد بار‌ها به کلمه بوروفکس اشاره شده. بوروفکس نوعی از فکس است که در اسپانیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این نوع فکس چیست و چه کاربردی دارد؟

بوروفکس چیست؟
بوروفکس یکی از خدماتی است که توسط پست اسپانیا ارائه می‌شود. از این سرویس برای ارسال اسنادی استفاده می‌شود که فرستنده می‌خواهد از رسیدن آن‌ها به مقصد مطمئن باشد و همچنین می‌خواهد خیالش راحت باشد که محتوای فکس کامل و دست نخورده به مقصد خواهد رسید. زمانی که فرستنده می‌خواهد به شکل حقوقی از رسیدن فکسش به مقصد در تاریخی مشخص اطمینان حاصل کند در اسپانیا از بوروفکس استفاده خواهد کرد. دادگاه رسید بوروفکس را به معنای یک سند قانونی قبول خواهد کرد.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال جهان
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات