دمی لواتو بازیگر شد

دمی لواتو بازیگر شد

02:012۰

دمی لواتو بازیگر شد

دمی لواتو,دمی لواتو در یک فیلم سینمایی
مجموعه تلویزیونی “گرسنه” که دمی لواتو ستاره پاپ در آن ایفای نقش می‌کند درباره گروهی از افراد است که مشکلات مختلف غذایی دارند.

به گزارش ایران آرت به نقل از گیتی تودی، دمی لواتو قرار است در  یک طنز جدید کاملاً مرتبط با مسائل غذایی بازی کند و تهیه کنندگی آن را بر عهده داشته باشد. این مجموعه تلویزیونی با عنوان “گرسنه” درباره گروهی از افراد است که مشکلات مختلف غذایی دارند.

نویسنده سوزان مارتین معروف به “Frasier” و “Will & Grace” پروژه را هدایت می‌کند. به گفته هالیوود ریپورتر، شخصیت‌های “گرسنه” “وقتی به دنبال عشق ، موفقیت و آن یک چیز در یخچال هستند که همه چیز را بهتر می کند” به یکدیگر کمک می کنند..

در گذشته این ستاره در مورد اختلال تغذیه و مشکلاتی که داشت با مطبوعات صحبت کرده بود. این خواننده همچنین با سو مصرف مواد دست و پنجه نرم کرده است که منجر به انتشار قطعه “Sober” در سال ۲۰۱۸ شده است، قبل از اینکه اوردوز کند. او از زمان به بعد پاک بوده.

فیلمبرداری سریال “گرسنه” در حال حاضر در دست ساخت است.

دمی لواتو  در سال ۲۰۲۰ در مراسم احیای “Will & Grace” در فصل آخرش چندین بار حضور داشت. اخیراً او در مراسم تحلیف جو بایدن که چهارشنبه گذشته برگزار شد، شرکت کرد. در مراسم “Celebrating America” ​​در شب او  “روز دوست داشتنی” را اجرا کرد.

دمی لواتو,دمی لواتو در یک فیلم سینمایی
منبع : www.sarpoosh.com
لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=13239

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند