خبرهای ویژه

» فرهنگ و هنر » ریحانه پارس: به ترکیه مهاجرت نکردم و ممنوع التصویر نیستم/ توضیح بازیگر جنجالی در مورد شایعه رابطه با محسن افشانی

تاریخ انتشار : 2020/11/01 - 0:03

 کد خبر: 114940
 0 بازدید

ریحانه پارس: به ترکیه مهاجرت نکردم و ممنوع التصویر نیستم/ توضیح بازیگر جنجالی در مورد شایعه رابطه با محسن افشانی

ریحانه پارسا و محسن افشانی در لایو اینستاگرامی در خصوص حواشی اخیر صحبت کردند. به گزارش رکنا، ریحانه پارسا که اخیرا در ترکیه زندگی می کند، لحظاتی پیش در لایو اینستاگرامی که نزدیک به ۱۸ هزار نفر بازدید کننده داشت بهمراه محسن افشانی در مورد حواشی اخیر ریحانه پارسا در ترکیه صحبت کردند. این ۲ […]

ریحانه پارسا و محسن افشانی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون
ریحانه پارسا و محسن افشانی در لایو اینستاگرامی در خصوص حواشی اخیر صحبت کردند.

به گزارش رکنا، ریحانه پارسا که اخیرا در ترکیه زندگی می کند، لحظاتی پیش در لایو اینستاگرامی که نزدیک به ۱۸ هزار نفر بازدید کننده داشت بهمراه محسن افشانی در مورد حواشی اخیر ریحانه پارسا در ترکیه صحبت کردند.

این ۲ بازیگر جوان به طرفداران خود قول دادند که هر زمان که دنبال کنندگان صفحات آنها به یک میلیون نفر برسد مجدد لایو گذاشته و در خصوص حواشی اخیر صحبت کنند و پرده از یکسری مسایل بردارند.

ریحانه پارسا در ادامه توضیح داد که او نه از کشور مهاجرت کرده است و نه ممنوع التصویر است، بلکه در حال حاضر در حال ضبط فیلمی در ترکیه است.

ریحانه پارسا گفت که ظاهر و نوع پوشش روسری او در حال حاضر به دلیل گریمی است که او روی سر خود دارد.

در آخر این لایو، این ۲ بازیگر به کاربران مژده جایزه برای مسابقاتی که در آینده قرار است در صفحه اینستاگرام (Instagram) خود بگذارند دادند.

محسن افشانی در این لایو از ریحانه پارسا خواست تا بیشتر مواظب مادرش باشد.

ریحانه پارسا و محسن افشانی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,بازیگران سینما و تلویزیون

برچسب ها :
دسته بندی : فرهنگ و هنر
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات