زندگی خصوصی آرمان درویش و همسرش+ عکس های جذاب و دیدنی(ناقص)

04:4818۰

بیوگرافی آرمان درویش

آرمان درویش متولد ۲۹ مرداد ۱۳۶۶، بازیگر و کارگردان است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سوره می باشد. درویش در فیلم های سینمایی چهارشنبه، کمدی انسانی، خورشید نیمه شب، پشت دیوار سکوت، لابی، مقیمان ناکجا و بازیچه حضور داشته است.

تصویر

خانواده

آرمان در خانواده ای هنری بزرگ شده است مادر ایشان خانم شهناز نصرتی است که در فیلم پسر کشی با پسرش به ایفای نقش پرداخته است. آرمان یک بردادر کوچکتر از خودش به اسم آیت درویش دارد.

کشف شهاب حسینی

آرمان درویش که یکی از دوستان صمیمی شهاب حسینی است و از کشف های بازیگری شهاب حسینی بوده است و به واسطه او وارد حرفه بازیگری شده است.

تصویر

شروع فعالیت

آرمان درویش فعالیت خود را سال ۱۳۹۴ با فیلم «چهارشنبه» به کارگردانی سروش محمدزاده آغاز کرد. وی در این فیلم نقش طاهر و برادر شهاب حسینی را بازی کرد. در ابتدا قرار بود نقش طاهر را فرد دیگری بازی کند، ولی به دلیل مشکلاتی کناره گیری کرد. با توجه به شناختی که شهاب حسینی از آرمان درویش داشت، او را برای ایفای نقش طاهر پیشنهاد کرد و مورد تایید سروش محمدزاده کارگردان این فیلم قرار گرفت.

شهرت

در سال ۱۳۹۸ در فیلم (پسر کشی) ساخته محمدهادی کریمی به ایفای نقش پرداخت. بازی در این فیلم باعث دیده شدن و شهرت وی شد. گفتنی است وی در فیلم (پسر کشی) با مادرخانمش خانم ژاله صامتی و مادرش شهناز نصرتی همبازی بوده است.

تصویر

ملکه گدایان

در جدیدترین فعالیت خود در سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقش البرز را بازی میکند این سریال برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است.

دغدغه کارگردانی

آرمان درویش بیش از بازیگری دغدغه فیلم سازی و کارگردانی دارد. او دوست دارد خالق اثر باشد می گوید علاقه زیادی به بازیگری ندارم و صرفاً بازی می کنم تا فضا باز شود . و به تازگی مشغول کار بر روی فیلم کوتاه خودش است که فیلم نامه آن را نیز خودش نوشته است.

تصویر

ازدواج

آرمان درویش در تاریخ ۷ شهریور ماه ۱۳۹۸ با خانم یاس سنجری ازدواج کرده است. «یاس سنجری» همسر آرمان درویش متولد فروردین ماه دهه ۷۰ و فرزند خانم ژاله صامتی بازیگر سینما و تلویزیون و آقای ایرج سنجری دوبلور و بازیگر سینما و تلویزیون است. یاس سنجری در زمینه منشی صحنه تئاتر فعالیت میکند.

رابطه من و خدا

رابطه من با خدا و زندگی مثل چتربازی است که از هواپیما می پره و لذت می برد چرا که می داند چتری او را نگه خواهد داشت و آن چتر برای من خداست

تصویر

پیج اینستاگرام آرمان درویش

پیج اینستاگرام آقای آرمان درویش به آدرس زیر فعال است :

instagram.com/arman_darvish_official

تصویر

منبع:/saednews.com/

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=11579

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند