زندگی خصوصی روح الله زمانی + عکس های جالب و دیدنی

05:00510۰

بیوگرافی روح الله زمانی

روح الله زمانی بازیگر نوجوان ایرانی است که در اولین تجربه بازیگری خود در فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی جلوی دوربین رفت و توانست با بازی درخشانش نظر مثبت اهالی رسانه و صاحب نظران را به خود جلب کند.

تصویر

شروع فعالیت

من از بین ۶۰۰ نفری که دستیاران آقای مجید مجیدی برای تست گرفتن به مدرسه امان آمده بودند قبول شدم و بعد به فرهنگسرای بهمن رفتیم و آقای عسگری از دستیاران آقای مجیدی باز هم از ما تست گرفتند که در آن هم قبول شدم .

اولین فیلم

روح الله زمانی در نخستین تجربه بازیگری خویش در فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی جلوی دوربین رفت و توانست با بازی درخشانش نظر مثبت اهالی رسانه و صاحب نظران را بخود جلب کند. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و بازی روح الله زمانی نظر مثبت اهالی رسانه و منتقدان را به همراه داشت.

تصویر

کارگری

قبل از این که بازیگری را تجربه کنم بعنوان کودک کار تجربه فروش مار ، لاک پشت ، ماهی عید ، مکانیکی و کشاورزی را داشتم اما در کنار آن به درس و مشق ام خیلی اهمیت می دادم .

جشنواره ونیز ۲۰۲۰

روح الله زمانی با بازی درخشان خود در فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی موفق شد عنوان بهترین بازیگر جوان جشنواره فیلم ونیز در سال ۲۰۲۰ را بخود اختصاص دهد و جایزه مارسلو ماستریانی این جشنواره را بدست آورد. هرچند وی به دلیل ابتلا به کرونا در سالن حضور نداشت و مجید مجیدی بهمراه شمیلا شیرزاد دیگر بازیگر این فیلم برای گرفتن جایزه او روی صحنه رفتند، ولی روح الله زمانی در ویدئویی که فرستاده بود از هیئت داوران و مجیدی که مسیر زندگی او را تغییر داده است، تشکر کرد و گفت: امیدوارم روزی در دنیا هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد.

تصویر

مشاوره برای قبول نقش

اگر بار دیگر برای بازیگری پیشنهاد داشته باشم چون خودم از بازیگری زیاد سر در نمی آورم با راهنمایی آقای مجیدی ، آقای بنان و آقای بهمنتش قبول می کنم چون در این حوزه کسی را نمیشناسم ، منتظر می مانم آنها تایید کنند و به من بگویند کار کنم یا نه.

بزرگترین آرزو

من از دل بچه های کار بیرون آمدم و خودم کودک کار بودم و می دانم کودکان کار چه مشکلاتی دارند امیدوارم روزی در هیچ جای جهان هیچ کودک کاری وجود نداشته باشد و تمام امکانات پیش روی آنها باشد. تا به آرزوهایشان برسند.

تصویر

لحن داش مشتی

روح الله لحن داش مشتی دارد و بیشتر دلی صحبت می کند و جملاتش مقطع و کوتاه است حالا می گوید وقتم را بیشتر صرف کتاب خواندن می کنم ، فیلم می بینم و می خواهم طرز صحبت کردنم را تغییر بدهم تا اگر خدا بخواهددر فیلم های دیگر حضور پیدا کنم.

تصویر

روح الله زمانی در نشست فیلم خورشید در جشنواره فجر

روح الله زمانی، بازیگر نوجوان این فیلم در ابتدای صحبت هایش، از حمایت های مادرش تشکر کرد و اشک ریخت و گفت: دم مادرم گرم که حمایتم کرد. او در بخشی دیگر از صحبت هایش که خنده ی حضار را به همراه داشت، درباره اولین دیدارش با علی نصیریان گفت: وقتی آقای نصیریان رو دیدم، ساچمه هام ریخت. در ادامه این نشست، طناز طباطبایی درباره همکاری اش با روح الله زمانی که نقش فرزندش را در این فیلم ایفا می کند و همچنین از شرم این بازیگر نوجوان گفت: روح الله اصلا به من نزدیک نمیشد، میگفتم فکر کن من مامانتم. خیلی خجالت می کشید.

تصویر

منبع:/saednews.com/

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=11760

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند