زندگی خصوصی رویا افشار و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

03:0410۰

بیوگرافی رویا افشار

رویا افشار بازیگر قدیمی ایرانی در سال ۱۳۳۹ در آبادان به دنیا آمده و فارغ التحصیل مقطع فوق دیپلم در رشته معماری می باشد . وی همچنین بازیگر و کارگردان تئاتر می باشد.

تصویر

شروع فعالیت

رویا افشار فعالیت در عرصه بازیگری را از سال های قبل از انقلاب آغاز کرد با حضور در پشت صحنه تئاتر و همکاری در ساخت دکور شروع کرد.

بازی در تئاتر

این هنرمند محبوب بصورت حرفه ای سال ۱۳۵۸ در ۱۹ سالگی بازی را در تئاتر شروع کرد و در کمتر از ۲ سال در سال ۱۳۶۰ با تله تئاترهای تصویری وارد این قاب جادویی شد.

تصویر

شهرت

رویا افشار بازیگر محبوب و ستاره دهه شصت و هفتاد بوده که در سریال آیینه به کارگردانی غلامحسین لطفی شناخته شد و در سریال خانه خوش درخشید و به شهرت رسید تا جایی که مخاطبان هنوز او را با این سریال و سریال در خانه می شناسند.

فعالیت در سینما

همزمان با تلویزیون در سال ۶۶ با فیلم شاید وقتی دیگر ساخته بهرام بیضایی با بازی سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ وارد پرده سینما شد.

تصویر

ممنوع الکار ی

او بنا به دلایل نامعلوم در سال ۱۳۶۷ به مدت ۱۳ سال ممنوع الکار بود که از سال ۱۳۸۰ دوباره به عرصه بازیگری برگشته و با سریال سیب ترش و فیلم تیک و فیلم سرکوب و ایستگاه اتمسفر کارش را از سر گرفت.

فعالیت های دیگر

رویا افشاری علاوه بر بازیگری در سال ۱۳۶۹ به عنوان مربی در تئاتر مدارس فعالیت می کرد. وی همچنین تئاتر عروسکی را به دانشجویان علاقه مند در دانشگاه تهران می آموخت . این هنرمند در سال ۱۳۷۶ در وزارت فرهنگ و ارشاد به عنوان یکی از اساتید بازیگری حضور داشت.

تصویر

ازدواج

در مورد ازدواج این هنرمند محبوب در هیچ سایتی مطلبی وجود ندارد.

تصویر

منبع:/saednews.com/

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12258

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند