خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » زکی پور با استقلال فسخ کرد/ واکنش سیامک نعمتی به خبر پیوستنش به استقلال/ جدایی تبریزی قطعی شد

تاریخ انتشار : 2020/11/02 - 15:49

 کد خبر: 115181
 0 بازدید

زکی پور با استقلال فسخ کرد/ واکنش سیامک نعمتی به خبر پیوستنش به استقلال/ جدایی تبریزی قطعی شد

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال پس از فسخ قراردادش با آبی‌پوشان گفت: جدایی از استقلال خیلی سخت است و دلم برای این تیم تنگ خواهد شد. میلاد زکی‌پور پس از حضور در باشگاه استقلال و فسخ قراردادش با این باشگاه اظهار داشت: جدایی از استقلال خیلی سخت است و دلم برای این تیم و هوادارانش […]

اخبار نقل و انتقالات استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال
مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال پس از فسخ قراردادش با آبی‌پوشان گفت: جدایی از استقلال خیلی سخت است و دلم برای این تیم تنگ خواهد شد.

میلاد زکی‌پور پس از حضور در باشگاه استقلال و فسخ قراردادش با این باشگاه اظهار داشت: جدایی از استقلال خیلی سخت است و دلم برای این تیم و هوادارانش تنگ می‌شود. در چند روز گذشته با محمود فکری صحبت کردم که بهتر است که جدا شوم و در جایی دیگر به فوتبال بپردازم.

وی در ادامه افزود: فسخ قراردادم را گرفتم و باید به هیئت فوتبال بروم و کارهای اداری آن را انجام دهم.

زکی‌پور در خصوص اینکه در مدت حضورش در استقلال در مواقعی از او انتقاد می‌شد، گفت: همیشه بازیکنانی که از تیمی جدا می‌شوند خیلی حرف‌ها دارند ولی بهتر است که حرفی نزنم. من با علی منصوریان به استقلال آمدم و خیلی چیزها از او یاد گرفتم و بازیکن مکتب منصوریان هستم. بابت فشارهایی که روی من بود ناراحت هستم.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص حضورش در گل‌گهر تصریح کرد: فسخ قرارداد من به گونه‌ای است که فقط می‌توانم با باشگاه گل‌گهر قرارداد ببندم. دوست دارم زیر نظر قلعه‌نویی کار کنم و چیزهایی از او یاد بگیرم. انشالله بتوانم آنجا توانایی‌هایم را نشان بدهم.

وی در پایان گفت: هواداران استقلال واقعا دست‌شان درد نکند که من را در این مدت حمایت کردند، انشالله که فرصتی باشد تا دوباره همدیگر را ببینیم. 

واکنش سیامک نعمتی به خبر پیوستنش به استقلال | تکلیفم مشخص نیست

تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به دلیل پایین بودن رقم قرارداد خود خواستار اضافه شدن یک متمم برای افزایش قرارداد خود هستند که سیامک نعمتی هم یکی از این بازیکنان است.

اخبار نقل و انتقالات استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

به گزارش همشهری آنلاین دیروز در فضای مجازی خبری منتشر شد مبنی بر پیوستن سیامک نعمتی به استقلال. خبری که مبنای آن فالو کردن چند بازیکن استقلال از سوی این بازیکن عنوان شده بود.  با وجود این مدافع راست این روزهای پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه شخصی خود  ضمن رد این موضوع اعلام کرد که منتظر تعیین تکلیف قرارداد جدید خود با پرسپولیس است.  گفته می‌شود تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به دلیل پایین بودن رقم قرارداد خود خواستار اضافه شدن یک متمم برای افزایش قرارداد خود هستند که سیامک  نعمتی هم یکی از این بازیکنان است. 

جدایی تبریزی از استقلال قطعی شد

جدایی مرتضی تبریزی از تیم فوتبال استقلال قطعی شد.

اخبار نقل و انتقالات استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

مرتضی تبریزی مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال استقلال که این روزها ریکاوری پس از مصدومیت خود را پشت سر می گذارد، در لیست آبی ها در لیگ بیستم جایی ندارد.

به این ترتیب جدایی تبریزی از استقلال قطعی است و این بازیکن برای لیگ بیستم باید به تیم دیگری برود.

تبریزی به دلیل مصدومیت بازی های اخیر استقلال را در لیگ نوزدهم از دست داده بود.

عقد قرارداد خادم پور با استقلال

سینا خادم پور برای قرارداد جدید با استقلال وارد دفتر باشگاه شد.

اخبار نقل و انتقالات استقلال,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,نقل و انتقالات فوتبال

ینا خادم پور بازیکن جوان تیم فوتبال استقلال برای عقد قرارداد دوباره با آبی‌ها به وارد دفتر باشگاه شد.

خادم پور ظهر امروز با حضور در دفتر مدیریت قرارداد خود را با آبی‌ها منعقد کرد تا در لیگ بیستم نامش در لیست آبی پوشان باشد.

خادم پور قرارداد خود را با استقلالی‌ها امضا و همچنان آبی پوش خواهد بود.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات