خبرهای ویژه

» اخبار » سامانه منحصر به فرد ارتش برای مدل سازی جنگ

تاریخ انتشار : 2020/09/02 - 14:37

 کد خبر: 95109
 7 بازدید

سامانه منحصر به فرد ارتش برای مدل سازی جنگ

[ad_1]  امیر علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش امروز (چهارشنبه) در حاشیه آئین رونمایی از دستاوردهای دفاعی در حوزه پدافند هوایی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات پدافند هوایی، تجهیزات پنهان و غیر قابل رسانه‌ای شدن هستند و تنها تعداد محدودی از آنها را می‌توان رسانه‌ای کرد، گفت: سامانه‌های پدافندی به عنوان تجهیزات […]

[ad_1]

 امیر علیرضا صباحی فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش امروز (چهارشنبه) در حاشیه آئین رونمایی از دستاوردهای دفاعی در حوزه پدافند هوایی با بیان اینکه بسیاری از تجهیزات پدافند هوایی، تجهیزات پنهان و غیر قابل رسانه‌ای شدن هستند و تنها تعداد محدودی از آنها را می‌توان رسانه‌ای کرد، گفت: سامانه‌های پدافندی به عنوان تجهیزات پنهان کار در مورد نیاز مورد استفاده قرار خواهند گرفت تا دشمنان را از کرده خود پشیمان کند به همین دلیل تنها تعداد محدودی از این تجهیزات امروز رونمایی می‌شود.

>>>> بیشتر بخوانید؛

>>>> رونمایی از جدیدترین دستاور دفاعی پدافند هوایی /رادار کاشف-۹۹ را بشناسید+عکس

وی افزود: سامانه عماد یک سامانه منحصر به فرد است که می‌تواند بازی جنگ را مدل سازی کند و در همه حوزه‌های پدافندی مورد استفاده قرار گیرد. این سامانه دارای نرم‌افزار و سخت افزار بسیار پیشرفته است و این قابلیت را دارد که آن را ارتقاء دهیم، تا پیش از این انحصار این سامانه فقط در دست چند کشور پیشرفته دنیا بود و امروز همکاران ما در نیروی پدافند ارتش اسم انحصار را شکستند.

5354418 - سامانه منحصر به فرد ارتش برای مدل سازی جنگ

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به رونمایی از سامانه رادار کاشف -۹۹، گفت: کاشف -۹۹ راداری سه بعدی و آرایه فازی و متحرک است که به منظور کشف ریزپرنده ها در مرکز تحقیقات فناوری‌های نوین نیروی پدافند هوایی ارتش طراحی و ساخته شده است.

همچنین بخوانید  چه زمانی می توان سهام عدالت را کامل فروخت؟

امیر صباحی فرد تاکید کرد: ما امروز به این توانایی رسیده‌ایم که هر پرنده‌ای را در آسمان کشور و منطقه شناسایی و در صورت نیاز مورد اصابت قرار دهیم.

وی همچنین اعلام کرد: در سال جهش تولید رشد دستاوردهای نیروی پدافند هوایی ارتش صددرصد افزایش یافته است.

27215

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , اخبار سیاسی
تبلیغات
ارسال دیدگاه