کد خبر:113514
پ

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز 99/8/3

خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج هزار و ۸۳۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین سهام وملی۲۵۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت. به گزارش ساپ ناز؛ در ساعت ۹ و۳۰دقیقه بورس امروز جمع صف‌های خرید حدود ۴۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار […]

خالص سفارشات فروش سهام از رقم پنج هزار و ۸۳۰میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بیش از سایرین بود و همچنین سهام وملی۲۵۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

به گزارش ساپ ناز؛ در ساعت ۹ و۳۰دقیقه بورس امروز جمع صف‌های خرید حدود ۴۳۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۸۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۳۹۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وملی»، «وشهر» و «شپنا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام وملی ۲۵۰ میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «شاروم»، «ولپارس» و «رافزا» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۴۱میلیارد تومان (۷۹درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر هزار و ۷۷۵میلیارد تومان (۳۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۱۲ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده  است. گفتنی است حجم صف کاشی سعدی (کسعدی) به ۹درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۸۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن حدود ۶۴۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن» با تقاضای خرید ۲۷میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۲۸درصد از ۶هزار و ۲۶۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع هزار و ۷۹۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۳۴۹درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هشت هزار و ۵۰میلیارد تومان خواهد رسید.

4_5809868107442817074

4_5809868107442817073

منبع:اقتصاد انلاین

کلیدواژه : بورسنقشه بورس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید