کد خبر:111217
پ

شباهت جالب پانته آ بهرام به مرحومه مادرش

خانم پانته آ بهرام هنرمند بسیار خوبیست که همیشه در هر نقشی خوش درخشیده است. این بازیگر مستعد و هنرمند به شدت کم حاشیه است و شاید عدم حضورش در قسمت آخر سریال دلدادگان تنها حاشیه ای است که می تواند در دوران حرفه ای او پیدا کرد. شباهت جالب پانته آ بهرام و مادرش […]

خانم پانته آ بهرام هنرمند بسیار خوبیست که همیشه در هر نقشی خوش درخشیده است. این بازیگر مستعد و هنرمند به شدت کم حاشیه است و شاید عدم حضورش در قسمت آخر سریال دلدادگان تنها حاشیه ای است که می تواند در دوران حرفه ای او پیدا کرد. شباهت جالب پانته آ بهرام و مادرش را در ساپ ناز ببینید.

پانته آ بهرام و مادرش

پانته آ بهرام بازیگری است که از سال ۶۷ برای اولین بار بازیگری روی صحنه تئاتر را آغاز کرد و در سینما و تلویزیون در فیلم های زیادی جلوی دوربین رفت.

او در سال ۱۳۶۷ با ورود به مدرسه ی هنر و ادبیات صدا و سیما، در رشته ی بازیگری فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۷۰ از مدرسه ی هنر و ادبیات فارغ التحصیل شد. سال ۱۳۷۱ در رشته نمایش نویسی در دانشگاه پذیرفته شد.

او از بدو ورودش به مدرسه هنر و ادبیات در تئاترهای مختلفی به ایفای نقش پرداخت و در سینما و تلویزیون نیز فعالیت نمود.

۵ مهرماه ۱۳۹۷ پانته آ بهرام بازیگر خوش چهره و معروف سینما و تلوزیون در غم از دست دادن مادرش داغدار شد و به سوگ نشست.

شباهت پانته آ بهرام و مرحوم مادرش

پانته آ و مادرش

پانته آ بهرام و مادرش

مادر پانته آ بهرام 

مادر پانته آ بهرام

سریال دلددگان جدیدترین کار تلویزیونی پانته آ بهرام بود که پایان آن با حواشی زیادی همراه بود . تغییر در آخرین قسمت سریال دلدادگان و بازی نکردن پانته آ بهرام در قسمت پایانی حواشی زیادی برای او رقم زد.

متفاوت ترین بازیگر سینما و تلویزیون هستم

پانته‌آ بهرام در خصوص لقبی که اهالی سینما به آن دادند گفت: من متفاوت‌ترین بازیگر سینما و تلویزیون هستم زیرا بازیگری را با احترام به این شغل و جدیت آغاز کردم و این حرفه برایم یک شغل دم دستی نبود.

 

پدر و مادر پانته آ بهرام

پدر و مادر پانته آ بهرام

ازدواج و طلاق پانته آ بهرام

او با فردی به نام سیامک احصایی ازدواج کرد که کارگردان بوده است. حاصل ازدواج آنها یک فرزند پسر است که اطلاعات زیادی در مورد او منتشر نشده است. زندگی او و سیامک احصایی دوام پیدا نمی کند و از هم جدا می شوند. این خبر از سوی خانم بهرام تایید نشده است. به طور کل اطلاعات کمی در مورد زندگی شخصی او وجود دارد و حتی شایعه شده است که او یک دختر کم سن و سال دارد.

اینستاگرام ـ پیکسا

کلیدواژه : پانته آ بهرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید