خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » شرط عجیب بارتومئو برای مسی

تاریخ انتشار : 2020/08/27 - 22:19

 کد خبر: 94408
 2 بازدید

شرط عجیب بارتومئو برای مسی

[ad_1] به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی و به نقل از آس، باشگاه بارسلونا از روزی که لیونل مسی اعلام کرد می‌خواهد تیم را ترک کند، در شرایط پر تنشی قرار گرفته است. ستاره آرژانتینی می‌خواهد قراردادش را فسخ کند و در این تابستان پیراهن تیم دیگری را بر تن کند. در چنین […]

[ad_1]

533009 118 - شرط عجیب بارتومئو برای مسی

به گزارش مجله اینترنتی ساپ ناز به نقل از خبرورزشی و به نقل از آس، باشگاه بارسلونا از روزی که لیونل مسی اعلام کرد می‌خواهد تیم را ترک کند، در شرایط پر تنشی قرار گرفته است. ستاره آرژانتینی می‌خواهد قراردادش را فسخ کند و در این تابستان پیراهن تیم دیگری را بر تن کند.

در چنین وضعیتی خوسپ ماریا بارتومئو (رییس باشگاه بارسلونا) که اغلب او را در این تصمیم مسی مقصر می‌دانند یک گام رو به جلو بر داشته و آماده است به صورت فوری استعفا دهد. با این حال برای ترک سمت مدیریت یک شرایط دارد. به نوشته TV3 مسی باید به صورت علنی اعلام کند که دلیل اصلی‌اش برای جدایی بارتومئو است. اگر این اتفاق رخ دهد رییس باشگاه بارسا استعفا خواهد داد اما اگر این کار را نکند در سمت خود تا زمان انتخاب مدیریتی، خواهد ماند.

البته بر اساس اظهارات نزدیکان مسی مشکل این بازیکن فراتر از مدیریت است. در هر صورت اکنون بارتومئو توپ را در اختیار ستاره آرژانتینی قرار داده است. باید دید کاپیتان آبی اناری‌ها چه واکنشی نشان خواهد داد.

[ad_2]

قالب وردپرس


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال جهان
تبلیغات
ارسال دیدگاه