کد خبر:13797
پ

طرز آماده کردن ۱۰ شیرینی خوشمزه مخصوص عید نوروز

طرز آماده کردن ۱۰ شیرینی خوشمزه مخصوص عید نوروز شیرینی های خانگی عید نوروز، بهتر است کوچک، کم‌شیرین و با طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون باشد تا جلب نظر کودکان و بزرگسالان را بکند و شما از پخت این نوع مواد غذایی فصلی، لذت بیشتری ببرید مدت کمی تا عید نوروز باقیمانده است و بعضی از […]

طرز آماده کردن ۱۰ شیرینی خوشمزه مخصوص عید نوروز

6041e6d2ef909_2021-03-05_11-37

شیرینی های خانگی عید نوروز، بهتر است کوچک، کم‌شیرین و با طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون باشد تا جلب نظر کودکان و بزرگسالان را بکند و شما از پخت این نوع مواد غذایی فصلی، لذت بیشتری ببرید

مدت کمی تا عید نوروز باقیمانده است و بعضی از بانوان کدبانو و فعال ایرانی، علاوه بر رفت و روب منزل، برای پذیرایی از مهمانان نوروزی خود، تهیه شیرینی های خانگی را در دستور کار خود قرار داده اند تا مهمانان سخت گیر و نکته سنج نوروزی را غافل گیر کنند. ساخت شیرینی های خانگی هم از نقطه نظر صرفه جویی در اقتصاد خانوار و هم سلامت محصولات،  اهمیت زیادی دارد. از طرفی، همواره محصولات غذایی خانگی، باب طبع هر سلیقه ای بوده و سبک سنتی ایرانیان، با این روش سازگاری بیشتری تا خرید محصولات غذایی به خصوص شیرینی های کارخانه ای و قنادی دارد.

توجه داشته باشید که در روزهای پایانی سال به دلیل حجم گسترده تقاضا برای خرید شیرینی، نظارت خوبی روی کارگاه های تولید شیرینی صورت نمی گیرد و بعضا مشاهده می شود که معروف ترین شیرینی فروش های تهران و مراکز استان های کشور، به عرضه محصولاتی روی آورده اند که نه تنها تولید خودشان نیست بلکه نام و نشان تولید کننده و عرضه کننده و اصالت محصول مشخص نیست.

پس برای اینکه خود را در تیررس محصولات بی کیفیت و گران شب عید قرار ندهید، ۱۰ روش پخت شیرینی های کوچک خوشمزه شب عید را در نظر داشته باشید. توصیه همیشگی  پزشکان برای شیرینی های عید، استفاده از شیرینی های کم کالری و کم شکر است.

طرز آماده کردن شیرینی کشمشی ویژه نوروز ۹۷

 

طرز  تهیه شیرینی شکلاتی ویژه نوروز ۹۷

 

طرز آماده کردن شیرینی نخودچی ویژه نوروز  ۹۷

 

طرز آماده کردن شیرینی پالمیه ویژه نوروز  ۹۷

 

طرز آماده کردن شیرینی ناریال ویژه نوروز ۹۷

 

طرز آماده کردن قطاب ویژه نوروز ۹۷

 

طرز آماده کردن  باقلوا ویژه نوروز ۹۷

 

آموزش اصول شیرینی پزی مخصوص عید 

 

آموزش طرز آماده کردن شیرینی نان برنجی

 

آموزش طرز آماده کردن شیرینی گردویی

فراموش نکنید که تهیه و تولید شیرینی های خانگی آسان، اقدام خوبی برای گذران مفید اوقات فراغت در خانه است و میتواند فرصت خوبی برای توسعه فعالیت های خود اشتغالی بانوان در سراسر کشور باشد. عکس های شیرینی های خانگی خود را از طریق کانال های روزیاتو در شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

کلیدواژه : شیرینی خوشمزه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید