خبرهای ویژه

» اخبارورزشی » عابدزاده: انرژی جدیدی به تیم ملی آمده است

تاریخ انتشار : 2020/10/13 - 13:06

 کد خبر: 110280
 0 بازدید

عابدزاده: انرژی جدیدی به تیم ملی آمده است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران از اردوی تدارکاتی این تیم در ازبکستان و ترکیه ابراز رضایت کرد.

5f85728b40473_5f85728b40483
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران از اردوی تدارکاتی این تیم در ازبکستان و ترکیه ابراز رضایت کرد.

امیر عابدزاده درباره شرایط اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کشورهای ازبکستان و ترکیه گفت: اردوی خیلی خوبی بود. بازی با مالی می‌توانست محک خوبی باشد که نتوانستیم در این مسابقه به میدان برویم، اما خدا را شکر اردوی کوتاه اما خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمرینات حساب‌شده و پُرفشاری داشتیم. امیدوارم از فیفادی بعدی در ماه آینده نهایت استفاده را کنیم و با بازی‌های تدارکاتی بیشتر، خودمان را بیشتر محک بزنیم.

وی در مورد تمرینات شاگردان دراگان اسکوچیچ در ترکیه تصریح کرد: در اینجا شرایط بسیار خوبی از لحاظ زمین تمرین و آب و هوا داشتیم و اردوهای بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. در ازبکستان هم تمرینات خوبی داشتیم. امیدوارم با قدرت در مسابقات انتخابی جام جهانی آماده شویم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران درخصوص کادر فنی جدید این تیم خاطرنشان کرد: مربی دروازه‌بانان تمرینات بسیار خوب و شادابی داشت و با همه دروازه‌بانان به خوبی رفتار می‌کرد. با او احساس گرمی کردیم. اسکوچیچ هم تمرینات بسیار خوبی داشت و برای همه برنامه دارد. او به نکات ریزی اشاره می‌کند و به جزئیات می‌پردازد. اکنون انرژی جدیدی در تیم ما وجود دارد.

همچنین بخوانید  مورینیو: هر وقت مشکلی داشتم و تیمم می‌باخت او تماس می‌گرفت و می‌گفت: مو، فراموش نکن که تو بهترینی، دلم برای او تنگ میشه

برچسب ها :
دسته بندی : اخبارورزشی , فوتبال ایران
تبلیغات
ارسال دیدگاه