عجیب ترین بندهای قرارداد ستاره های فوتبال/از ساحل اختصاصی تا اجازه برای میهمانی

04:0023۰
ستاره های فوتبال,بندهای عجیب قراردادستاره های فوتبال
در حالی که رسانه ها از بندهای عجیب قرارداد مسی صحبت می کنند، نیمار و دیگر ستاره های فوتبال اروپا، پول ها و درخواست های عجیبی از باشگاه های خودشان داشته اند.

به گزارش  فارس، بند وفاداری و بند تمدید قرارداد در صورت حساب لئو مسی باعث گردید تا رسانه ها به بندهای عجیب و غریب در قرارداد بازیکنان برتر اروپایی بپردازند.

البته لئو مسی گرچه قراردادی ۴ ساله به ارزش ۵۵۵ میلیون یورو با بارسلونا بسته ولی توانسته بیش از ۳۰۰ میلیون یورو سالیانه به حساب باشگاه سود واریز کند.

ولی بندهای قرارداد بعضی ستاره های اروپا عجیب تر از چیزی است که در قرارداد مسی ذکر شده است که زیر مشاهده کنید.

* تشویق شدن از سوی تماشاگران

در سال ۲۰۱۸ شبکه تلویزیونی فرانسه منتشر کرد که نیمار بخاطر تشویق تماشاگران در انتهای مسابقه ۳۷۰ هزار یورو پاداش دریافت کرده است. البته او مسئله را انکار کرد ولی گفته می شود تیاگو سیلوا ، هم تیمی سابق او در پاریس نیز به خاطر تشویق تماشاگران ۳۳ هزار یورو پاداش دریافت می کند.

ستاره های فوتبال,بندهای عجیب قراردادستاره های فوتبال

* ساحل اختصاصی

وقتی ازکوییل لاوتزی راهی چین شد تا برای« هبی فورچین» بازی کند قراردادی بست که دقیقه ای ۵۵ یورو پول دریافت کند. او همچنین درخواست کرده بود ۲ خانه مبله، ۲ خودرو شخصی ، یک آشپز و راننده شخصی داشته باشد.

ژروینیو، بازیکن کنونی پارما نیز در تیم چینی درخواست کرده بود تا ساحل اختصاصی داشته باشد و یک عمارت بزرگ به او بدهند. این بازیکن ساحل عاجی همچنین یک هلیکوپتر طلب کرد و در باشگاه چینی خواست که هر وقت اراده کند بتواند با یک بلیت هواپیما به خانه بازگردد.

* اجازه برای مهمانی

به نقل از لا ناسیون، هنگامی که رونالدینیو قرارداد فلامینگو در سال ۲۰۱۱ را امضا کرد، بندی در قراردادش بود که اجازه داد، این بازیکن سرشناس فوتبال اروپا هفته ای ۲ بار به میهمانی برود.

رونالدینیو همچنین درخواست کرده بود یک خانه به همراه استخر، زمین ساحلی، زمین ۷ نفره به همراه انواع نوشیدنی ها به او بدهند.

* جت شخصی

مارادونا در زمان حضورش در امارات درخواست کرده بود تا یک جت شخصی به او بدهند تا اجازه دهند که این بازیکن شخصا هر زمان که خواست برای دیدن خانواده اش به آرژانتین سفر کند.

* نپوشیدن استوک قرمز رنگ

ستاره های فوتبال,بندهای عجیب قراردادستاره های فوتبال

« فوتبال لیک» در گذشته افشا کرده بود که رافائل فان درفارت در ۱۴ ماه بازیگری اش در رئال بتیس بیش از ۱۱۴ هزار یورو پول دریافت کرد، فقط به خاطر اینکه رنگ استوک هایش قرمز نباشد. این مسئله هم به خاطر رقابت بتیس و سویا به عنوان یک همشهری است. یا مثلا رسانه ها گزارش دادند که بسیاری از بازیکنان در بند های قراردادشان ذکر می کنند که برادر یا یکی از اقوامشان در رده های پایین تر بازی کند تا آنها قرارداد تیم اصلی را امضا کنند.

* یک میلیون یورو برای اخراج نشدن

بالوتلی در زمان حضورش در لیورپول بندی قراردادش بود که اگر ۳ بازی متوالی اخراج نشود، یک میلیون پوند پول بگیرد. یا مثلا در قرارداد آدبایور زمانی که به لیون پیوست درج شده بود که این بازیکن یک عمارت با ویوی جزیره« کُرس»، یک هلیکوپتر و آشپز شخصی می خواهد و باید پیراهن شماره ۱۰ ستاره یک یعنی لاکازت را نیز به او بدهند.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=11676

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند