خبرهای ویژه

» اخبار » علت کمبود روغن در بازارهای روز اصفهان/ به افراد زیر ۲۰ سال روغن تعلق نمی‌گیرد

تاریخ انتشار : 2020/11/22 - 20:11

 کد خبر: 121157
 2 بازدید

علت کمبود روغن در بازارهای روز اصفهان/ به افراد زیر ۲۰ سال روغن تعلق نمی‌گیرد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان اظهار‌کرد: مسأله کمبود روغن کشوری بوده و روغن های موجود در انبارهای بازارهای روز شهرداری در حال توزیع است. به گزارش اصفهان امروز، محمد مجیری مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان، در مورد کمبود روغن در بازار های روز […]

کمبود روغن در بازارهای روز اصفهان,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اصناف و قیمت
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان اظهار‌کرد: مسأله کمبود روغن کشوری بوده و روغن های موجود در انبارهای بازارهای روز شهرداری در حال توزیع است.

به گزارش اصفهان امروز، محمد مجیری مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان، در مورد کمبود روغن در بازار های روز شهرداری گفت: موضوع کمبود روغن کشوری است و در حال حاضر ما شاهد کسری روغن نیستیم و روغن های موجود در انبار ها در حال توزیع شدن در بازار است.

او درباره علت کمبود روغن گفت: در حال حاضر در کشور مشکلات واردات مواد اولیه را داریم که باعث کمبود روغن در بازار ها می شود و علت دیگر، انبار کردن روغن در خانه ها است؛ بنابراین مردم کمبود این کالای اساسی را احساس می کنند که باعث کسری این کالا در بازار ها می شود.

مجیری افزود: ما از مردم درخواست داریم که نگران کمبود روغن نباشند و در خانه های خود آنها را ذخیره سازی نکنند تا با کمبود بیشتر روغن روبرو نشویم.

او گفت: «رهتاب» سامانه ای است که استانداری اصفهان برای ارز کالا های سهمیه بندی در نظر گرفته است که مردم میتوانند با ارائه کد ملی خود در این سامانه کد رهگیری دریافت کنند و کالا هایی را که برای هر شهروند در نظر گرفته شده است دریافت کنند.

همچنین بخوانید  تداوم بارش برف و باران در جاده های 21 استان کشور

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اصفهان ادامه داد: برای دریافت روغن از طریق سامانه رهتاب شرطی برای شهروندان وجود دارد که به افراد زیر ۲۰ سال روغن تعلق نمی گیرد.

کمبود روغن در بازارهای روز اصفهان,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,اصناف و قیمت

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار اقتصادی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات