google-site-verification: google0bef463eadb95fff.html علیرضا فغانی: در دیدارهای بین‌المللی به نام ایران قضاوت می‌کنم | مجله اینترنتی ساپ ناز اپورتال خبری و سبک زندگی %
کد خبر:111779
پ

علیرضا فغانی: در دیدارهای بین‌المللی به نام ایران قضاوت می‌کنم

داور بین‌المللی فوتبال ایران می‌گوید دعوت شدنش به مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا طبق روال بوده و با تلاش اضافه کسی صورت نگرفته است.

5f8c2b866aafe_5f8c2b866ab02
داور بین‌المللی فوتبال ایران می‌گوید دعوت شدنش به مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا طبق روال بوده و با تلاش اضافه کسی صورت نگرفته است.

علیرضا فغانی درباره دعوت شدنش به رقابت های لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا به عنوان یکی از داوران ایرانی قضاوت کننده عنوان کرد: من حدود یکسال است که در ایران قضاوت نمی‌کنم اما از ابتدا هم قرار بود در بازی های بین المللی از طرف ایران حضور پیدا کنم و اینبار هم مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا دعوت کردند تا به رقابت های لیگ قهرمانان بروم.

وی درباره اینکه گفته می‌شد برخی افراد در فدراسیون فوتبال به دنبال حذف نام او از لیست بین المللی ایران هستند، تأکید کرد: من فکر نمی‌کنم این موضوع واقعیت داشت. این مسأله را از طریق رسانه ها و مطبوعات ایران متوجه شدم که بعید می‌دانم درست بود. قرار ما از ابتدا این بود که در رقابت‌های بین المللی از طرف ایران حضور پیدا کنم و مسأله جدیدی هم پیش نیامده بود.

داور برجسته فوتبال ایران با اشاره به اینکه گفته می‌شود نامش توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا از لیست داوران قضاوت کننده در لیگ قهرمانان در آمده بود و با تلاش های برخی افراد برگشته است، تأکید کرد: چنین چیزی صحت ندارد. با تمام احترامی که برای دوستان قائل هستم باید بگویم هیچ کس از کمیته داوران فیفا و AFC نام مرا برای مسابقات پیش رو خط نزده بود. برخی دوستان می‌خواهند این ماجرا را به نام خودشان تمام کنند و می‌گویند که نام فغانی را با رایزنی‌های آنها به لیست کنفدراسیون فوتبال آسیا برگشته است.

همچنین بخوانید  توضیح عبدیان درباره وضعیت حضور علی کریمی در استقلال

فغانی ادامه داد: ایمیل کنفدراسیون فوتبال آسیا برای من، موعود بنیادی فر، محمدرضا ابوالفضلی و محمدرضا منصوری دو روز پیش ارسال شد و این ایمیل به فدراسیون فوتبال هم رسیده بود. منتهی چون روز جمعه این اتفاق افتاد فدراسیون تعطیل بوده و دوستان متوجه نشدند. اصلا امکان ندارد که جمعه ایمیل بیاید و نام من نباشد و بعد یکروزه کسی تلاش کند و نام من به لیست اضافه شود. این موضوع با عقل و منطق جور در نمی‌آید. طبق روال هر 4 نفر ما به مسابقات لیگ قهرمانان دعوت شدیم و مساله دیگری در میان نیست.

وی درباره این شایعه که گفته می‌شود نمی‌تواند تا پایان سال 2021 از استرالیا خارج شود، گفت: چنین چیزی درست نیست. قوانین داخلی استرالیا برای برخی کشورها اینگونه است که برای سفر کردن باید محدودیت‌هایی را در نظر بگیریم اما اینکه نتوانم از کشور خارج شوم، صحت ندارد.

فغانی در پایان درباره زمان حضورش در رقابت های لیگ قهرمانان در منطقه شرق آسیا بیان کرد: به زودی عازم خواهد بود اما مساله اینجا است چون 3 تیم استرالیایی در 3 گروه حضور دارند ممکن است اصلا به من قضاوت ندهند. با این حال خوشحالم که دوستان ایرانی حضور دارند و امیدوارم داوران ایرانی قضاوت های خوبی داشته باشند.

همچنین بخوانید  مشکل اصلی پرسپولیس برای افزایش رقم قرارداد شجاع
کلیدواژه : منبع: ورزش سه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید