خبرهای ویژه

» چهره ها » عکس بی حجاب کیمیا علیزاده و همسرش با کت و شلوار

تاریخ انتشار : 2020/10/12 - 19:46

 کد خبر: 110119
 3 بازدید

عکس بی حجاب کیمیا علیزاده و همسرش با کت و شلوار

کیمیا علیزاده زنوزی در نوزدهمین روز از چهارمین ماه سال 1377 در کرج به دنیا آمد. خانواده کیمیا علیزاده اصالتا آذری هستند.کیمیا علیزاده علت مهاجرتش مشخص شد! مهاجرت کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال‌آور ایران در تاریخ المپیک باعث بهت و حیرت تمامی علاقه‌مندان به ورزش شد.  کیمیا علیزاده زمانی که 7 ساله بود توسط مادرش مورد تشویق قرار گرفت تا در کلاس های […]

کیمیا علیزاده زنوزی در نوزدهمین روز از چهارمین ماه سال 1377 در کرج به دنیا آمد. خانواده کیمیا علیزاده اصالتا آذری هستند.کیمیا علیزاده علت مهاجرتش مشخص شد! مهاجرت کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال‌آور ایران در تاریخ المپیک باعث بهت و حیرت تمامی علاقه‌مندان به ورزش شد. 

کیمیا علیزاده زمانی که 7 ساله بود توسط مادرش مورد تشویق قرار گرفت تا در کلاس های تکواندو شرکت کند. البته هدف آن ها در ابتدا فقط پر کردن اوقات فراغت بود. اما پس از چندی استعدادهای شگفت انگیز کیمیا در این رشته ی ورزشی شکوفا شد و پای او را به مسابقات کشوری باز کرد.

 کیمیا علیزاده در دوران دبیرستان رشته ی ریاضی فیزیک را انتخاب کرد اما به خاطر مشکلات ورزشی تصمیم گرفت رشته ی خود را به علوم تجربی تغییر دهد و همین موضوع او را یک سال از درس و مدرسه دور کرد. اما با وجود تمام این ها کیمیا بسیار در تحصیل خود کوشا و موفق است.

 آنچه دیگران می خوانند:

 ترس از سوسک کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده

 وقتی من را در حال خرید می بینند می گویند مگر قهرمان هم خرید می کند! و یا وقتی از سوسک می ترسم طعنه می زنند که قهرمان مملکت که از سوسک بترسد وای به حال بقیه مردم …

عاشق کوهنوردی

  به جز تکواندو عاشق کوهنوردی هستم. در برنامه های چند روزه کوهنوردی شرکت می کنم. آرامشی که در کوه دارم را هیچ کجا ندارم.

 دوم دبیرستان را دوبار خواندم

 کیمیا علیزاده

من به دلیل حضور در اردوها و مسابقات در ماه های خرداد و شهریور سال گذشته نتوانستم در امتحانات شرکت کنم و مجبور شدم سال دوم دبیرستان را دو بار بگذرانم. در این مدت آموزش و پرورش همکاری لازم را با من نکرد.

همچنین بخوانید  زندگی خصوصی السا فیروز آذر و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

زندگی خصوصی کیمیا علیزاده

 کیمیا علیزاده

 کیمیا علیزاده به خاطر موفقیت ها و کسب مقام های بین المللی از طرف وزارت علوم بدون کنکور در دانشگاه پذیرفته شده است و قصد دارد در رشته ی فیزیوتراپی تحصیلات خود را ادامه دهد تا بتواند به ورزشکاران بعد از خود خدمت کند.

 کیمیا الگوی ورزشی و اخلاقی خود را مهرو کرمانی معرفی می کند. به جز تکواندو به ورزش والیبال علاقه ی زیادی دارد. ماکارونی و کشک بادمجان غذاهای موردعلاقه ی او هستند. برای تفریح دوست دارد به کوهنوردی و گردش با دوستانش بپردازد.

خواستگاری از کیمیا علیزاده در فرودگاه

 کیمیا علیزاده

اما حاشیه های مهم تر به رفتار چندین پسر جوان برمی گشت که به شوخی یا خنده از کیمیا علیزاده خواستگاری کردند. یکی از این پسران با فریاد از نفر سوم المپیک درخواست ازدواج کرد و دیگری نیز می گفت خودش ورزشکار است و در سطح استان البرز در رقابت های تکواندو مدال دارد. او نیز به طور جدی میگفت که برای ازدواج با این دختر ورزشکار آمادگی دارد و می خواهد با پیدا کردن پدرش از او خواستگاری کند!

 کیمیا علیزاده

 کیمیا علیزاده

اتفاقی بی سابقه در تاریخ ورزش ایران

در ورزش ایران هرگز سابقه نداشته که از یک دختر ورزشکار اینگونه استقبال شود. نجمه خدمتی در 18 سالگی و در رقابت های تیراندازی بازی های آسیایی قهرمان شد و در بازگشت به ایران با استقبال با شکوه مردم شهر زادگاهش روبرو شد، اتفاقی که برای خدیجه آزادپور ووشوکار و قهرمان بازی های آسیایی در سال 2010 افتاد و یا شهربانو منصوریان دیگر ووشوکار مطرح ورزش کشور. اما این یکی واقعا بی سابقه بود. استقبالی که از کیمیا علیزاده شد در هیچ بازه زمانی تاریخ ورزش ایران سابقه نداشته است. در سطح شهر کرج هم بنرهای فراوانی بابت تبریک به این تکواندو کار دیده می شود.

همچنین بخوانید  عکس لورفته از جریمه شدن مهران مدیری با ماشین گران قیمتش + عکس

آغاز دوره حرفه ای

 کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده خیلی زود پدیده تکواندو لقب گرفت و مربیان تیم ملی روی مدال آوری او در بازی های آسیایی 2014 اینچئون حساب کرده بودند. از علیزاده که آن موقع در وزن منهای 62 کیلوگرم شرکت کرده بود، به عنوان یکی از طلایی های کاروان ورزشی ایران یاد می شد. او به کره جنوبی هم سفر کرد اما فاقد اینکه در مسابقه ای شرکت کند، تنها نظاره گر مبارزه دیگر تکواندوکاران بود. زیرا مسوولان برگزارکننده مسابقات به علیزاده مجوز شرکت در رقابت ها را ندادند. خودش، مسوولان تکواندو و به طور کلی مسوولان ورزش کشور شوکه شدند. اما اتفاقی بود که رخداد، وقتی که به سن پایین علیزاده ایراد گرفتند و طبق قانون او به دلیل نرسیدن به سن 17 سالگی از بازی های آسیایی دور ماند. فدراسیون تکواندو نسبت به این موضوع شکایت کرد، اما مسوولان مسابقات نپذیرفتند تا تغییرات گسترده در قوانین تکواندو علیزاده را از بازی های آسیایی بازدارد. او اما ناامید نشد و در مسابقات جهانی مدالی کسب کرد که در تاریخ تکواندو بی سابقه بود.

تایید مهاجرت و سردرگمی در علت مهاجرت کیمیا علیزاده

تردیدها درباره بازگشت کیمیا وجود داشت اما او با انتشار نامه‌ای سرگشاده، رسماً خبر مهاجرتش از ایران را تأیید کرد. جملاتی که از سوی علیزاده به میان آمد بسیار عجیب و دور از انتظار بود. او از بی‌مهری مسئولان و عدم توجه سخن به میان آورد تا بسیاری از کسانی که می‌خواستند به‌نوعی رفتن او از ایران را مورد توجیه قرار دهند به این موضوع اذعان داشته باشند که اظهارات علیزاده ناعادلانه و غیرمنصفانه بوده است.

همچنین بخوانید  بیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر سریال شرم + تصاویر

بیانیه‌ای که منتسب به کیمیا علیزاده بود از سوی بسیاری کارشناسان خارج از ادبیات این ملی‌پوش تکواندوی ایران تفسیر شد و اقوام و آشنایان علیزاده معتقد بودند او توانایی ندارد چنین جملاتی را تنظیم کند. آن‌ها بر این باور بودند که این متن توسط شخص دیگری تنظیم و در اختیار علیزاده قرار داده شده است و بیشتر نگاه‌ها به حامد معدنچی والیبالیست پیشین تیم ملی و شوهر کیمیا معطوف شد.

 کیمیا علیزاده

گفتگوی تلفنی با کیمیا علی زاده به وسیله نرم‌افزار واتساپ

در این میان یکی از بستگان نزدیک کیمیا علیزاده در گفتگوی تلفنی که به‌وسیله نرم‌افزار واتساپ با او داشته است از او می‌پرسد علت مهاجرتش چه بوده و چرا کاری کرده که عامل ناراحتی دوستان گشته و دشمن‌شاد شده است؟

کیمیا علیزاده در پاسخ به این فامیل نزدیکش گفته: «من در راهی رفته‌ام که دیگر بازگشت ندارد. چند ماه است که شوهرم مدام موضوع رفتن را مطرح می‌کرد و می‌گفت آینده حرفه‌ای من در خارج ایران درخشان‌تر است. او من رو ابزاری برای خودش می‌داند و با چند نفر در هلند و کانادا صحبت کرده تا برنامه‌ریزی فعالیت‌های ورزشی من و حمایت مالی ما را انجام بدهند. متن بیانیه من رو هم شوهرم به من داد تا منتشر کنم و می‌دانم کار افرادی است که می‌خواهند کارهای مهاجرت من را انجام دهند. اگر من نتوانم اینجا موفق شوم قطعاً متارکه می‌کنم و همه چیز را به مردم خواهم گفت. چون شوهرم من را مجبور به ترک ایران کرده و حالا می‌فهمم هدف از نزدیک شدن و ازدواج با من ساختن آینده‌ خودش بوده است! من نه اینکه الان پشیمان هستم ولی اگر نتوانم موفق شوم حتماً به‌جای پشیمانی خودم شوهرم را پشیمان می‌کنم.»

همچنین بخوانید  بیوگرافی الهام طهموری بازیگر سریال شرم + تصاویر

ردپای زنی فاسد و ثروتمند بنام شهین در علت مهاجرت کیمیا علیزاده

کیمیا در ادامه این صحبت از زنی فاسد و ثروتمند بنام شهین نام می‌برد که از او در قبال پرداخت پول خواسته بود در انتخابات اسفند ۹۸ از لیست انتخاباتی که معرفی می‌کند دفاع کند. شهین گفته ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند و نیز گفته سال ۹۴ مبلغ ۵۰ میلیون به مهناز افشار برای حمایت از یک لیست دیگر پرداخت کرده بود!! نکته جالب اینجاست که شهین دست روی هر کدام از سلبریتی‌ها می‌گذارد، پس از مدتی به خارج از ایران یا فرار می‌کنند یا پناهنده می‌شوند.

راه بازگشت کیمیا علیزاده به کشور !

جای تردید نیست که کیمیا علیزاده فریب خورده و برای بازگشت به ایران مردد است. ندامت کیمیا در صحبت‌هایی که داشته مشخص است و او هنوز فرصت بازگشت را به ایران دارد. بهتر است علیزاده قبل از آنکه دیر شود و وجهه اجتماعی‌اش را نزد مردم ایران بیش از این از دست بدهد، به میهن بازگردد چون جلای وطن آینده تاریکی برای این قهرمان تکواندو به همراه خواهد داشت

 

جدیدترین عکس کیمیا علیزاده با کت و شلوار

کیمیا علیزاده

قهرمانی ها و افتخارات کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده

 عناوین ورزشی کیمیا علیزاده

رتبه سال مسابقات شهر وزن دسته بندی امتیاز

همچنین بخوانید  عکس لورفته از جریمه شدن مهران مدیری با ماشین گران قیمتش + عکس

 2014 قهرمانی جهان Taipai شهر -52 جوانان 35٫00

2014 مسابقات آزاد کره گیونگجو -59 جوانان 3٫50

 2014 المپیک تابستانی جوانان نانجینگ -63 جوانان 50٫00

2014 بازی ها آزاد ترکیه آنتالیا -59 جوانان 3٫50

2015 مسابقات جام فجر تهران -57 ارشد 7٫00

2015 مسابقات آزاد هلند آیندهوون -57 ارشد 5٫00

 2015 قهرمانی جهان چلیابینسک -57 ارشد 30٫00

 2015 قهرمانی جهان مسکو -57 ارشد 30٫00

عدم شرکت 2015 قهرمانی جهان منچستر -57 ارشد 6٫00

2016 انتخابی المپیک مانیل -57 ارشد 30٫00

2016 یونان گسترش تسالونیکی -62 ارشد 7٫00

 2016 المپیک 2016 ریو ریو دو ژانیرو -57 ارشد


برچسب ها :
دسته بندی : چهره ها , فرهنگ و هنر
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات