» سرگرمی » عکس های راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر ایران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۳:۲۴

 13 بازدید

عکس های راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر ایران


تصاویر دیدنی راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز و عکس های راهپیمایی ۲۲ بهمن سال ۹۸ و مسیرهای راهپیمایی روز ۲۲ بهمن سال ۹۸ و شعارهای مخصوص راهپیمایی سال ۹۸ و جدیدترین عکس های حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و عکس حضور باشکوه و گسترده مردم ایران در خیابان در راهپیمایی ۲۲ بهمن را در این پست از سایت عکس نوشته قرار دادیم . گالری عکس و تصاویر دیدنی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و حضور گسترده و باشکوه مردم ایران در خیابان ها و دادن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل تقدیم شما همراهان همیشگی سایت عکس نوشته💖💖💖

🔵🔴امیدوارم از جدیدترین و زیباترین تصاویر و عکس های با کیفیت بالا از راهپیمایی و تظاهرات روز ۲۲ بهمن روز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران لذت ببرید . ❤💗💔

عکس های راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران

عکس های راهپیمایی ۲۲ بهمن در سراسر ایران

راهپیمایی ۲۲ بهمن-نهضت اسلامی ایران در سال ۱۳۴۱ با اعتراض شدید حضرت امام خمینی و روحانیت پیشرو به لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی و آنچهکه محمدرضا شاه آن را انقلاب سفید شاه و ملت می‌خواند شروع شد و پس از سالها مبارزه سرانجام در روز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷،انقلاب اسلامی با مشارکت اکثریت قاطع مردم ایران به پیروزی رسید. مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) توانستند به حاکمیت خاندان پهلوی خاتمه داده و آن‌را سرنگون سازند.

پیرزوی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ پیام آور بزرگی در نیمه دوم قرن بیستم بود. اساتید علم تاریخ میگویند پیام انقلاب فرانسه آزادی و برابری بود، و ارزشهای انقلاب کبیرفرانسه نیز عدالت و برادری بود. درعین حال ناظران آگاه معتقدند که با توجه به ارزشهای ایدئولوژیک و اسلامی که بنیانهای انقلاب اسلامی ۵۷ را شکل داده بودند،می توانست انقلاب اسلامی در سالهای پایانی قرن بیستم، پیام بهتری را برای جهانیان از انقلاب اسلامی صادر کند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن-مقام معظم رهبری، حضرت آیه الله العظمی خامنه ای، دامت برکاته در این باره چنین فرمودند: «اولا، روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ یک روز بریده از قبل نبود، آنچه در آن روز اتفاق افتاد محصولی بود از تلاش همه جانبه ای که در طول سال های متمادی قبل از آن انجام گرفته بود و این تلاش از سوی همه قشرهای این کشور بود.

ثانیا، آن چیزی که قشرهای کشور ما را به هم مربوط می کرد برای این مبارزه، ایمان اسلامی بود و لذا مبارزه در طول سال های پیش از ۲۲ بهمن ۵۷ در مسجدها و حسینیه ها و مجالس سخنرانی و در حوزه علمیه قم و بعضی دیگر از حوزه ها جلوه مخصوصی داشت، این ها در حقیقت کانون های اصلی مبارزه بود.

ثالثا، این مبارزه حول یک محور رهبری مشخص و قاطعی جریان داشت که در طول دوران تاریخ ما از بعد از اسلام تا این روزگار، ملت ما چنین رهبری به خود ندیده بود.

رابعا، مردم بر اثر آن ایمان و آن رهبری بر اثر آنچه شنیده بودند و معتقد شده بودند در صحنه مبارزه از همه امکاناتشان برای پیروزی بر دشمن استفاده کردند … کسانی که در مبارزه بودند، حاضر بودند برای خود سختی و ناراحتی را قبول کنند و نیروی خود را صرف مبارزه کنند»

راهپیمایی ۲۲ بهمن-تا زمانی که ملت ایران همچون ۲۲ بهمن ۵۷، از خودخواهی ها و خودمحوری ها فاصله گرفته، دست در دست هم با همدلی و اتحاد در سایه ایمان و توکل به خداوند متعال به رهبری مقام معظم رهبری که برترین و بهترین شاگرد بنیانگذار جمهوری اسلامی و مجری فرامین الهی امام امت می باشد، در راه به ثمر رساندن مقصد الهی انقلاب قدم بردارند و در این راه استقامت نموده، در مقابل دشمنان اسلام و ایران تا پای جان بایستند، و فریب نیرنگ های رنگارنگ آن ها را نخورده، مجذوب فرهنگ مبتذل آن ها نگردند، نعمت پیروزی انقلاب اسلامی پابرجا و مستدام خواهد بود و تمام توطئه ها و نقشه های شوم آن ها بر ضد جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران، نقش برآب می شود و حاصلی جز رنج و زبونی خودشان در پی نخواهد داشت و هر روز عزت و سرفرازی و بالندگی ایران اسلامی بیشتر آشکار خواهد شد

هر سال در روز ۲۲ بهمن، مردم کشورمان برای بیعت مجدد با آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی و رهبری در راهپیمایی که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود شرکت می کنند.در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم شرکت می کنند تا اعتقاد و حمایت خود از این روز بزرگ و تاریخی را حتی سالها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کنند.

💖💚🧡💔💙💜💛❤

عکس های راهپیمایی 22 بهمن در سراسر ایران

🔹🔶🔸🔷🔹🔶🔸🔷

منبع : سایت عکس نوشته بزرگترین سایت عکس www.axneveshteh.ir

قالب وردپرس


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , عکس های پروفایل
جدید ترین فیلم و ویدئو را در اینجا ببینید
تبلیغات
ارسال دیدگاه

شما باید وارد سایت شوید تا بتوانید نظر دهید.