خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال روزانه جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹

تاریخ انتشار : 2020/11/06 - 8:22

 کد خبر: 116420
 0 بازدید

فال روزانه جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۹

همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفاً جنبه سرگرمی دارد.   دوست عزیزی که ۱۶ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با استعداد، عاشق سادگی، فیلسوف و آماده به همکاری با دیگران هستید. شما به ادبیات و بحث های ادبی و فلسفی علاقه ی زیادی دارید. با ذهن فوق […]

5fa4d55a59ae1_2020-11-06_08-17
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفاً جنبه سرگرمی دارد.

 

دوست عزیزی که ۱۶ آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با استعداد، عاشق سادگی، فیلسوف و آماده به همکاری با دیگران هستید. شما به ادبیات و بحث های ادبی و فلسفی علاقه ی زیادی دارید. با ذهن فوق العاده ای که دارید می توانید چیزهای بسیار زیادی را به خاطر بسپارید. با این همه برای آنکه شخصیت بهتری داشته باشید باید روی بی دقتی و رفتارهای دمدمی مزاجانه ی خود تسلط بیشتری پیدا کنید. امسال خودتان از لحاظ سلامتی با هیچ مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، اما ممکن است وضعیت سلامتی بستگانتان نگرانی‌هایی را برای شما به وجود بیاورد. شما منابع جدید را برای افزایش درآمد خود پیدا خواهید کرد، با این حال به همان نسبت هزینه هایتان نیز بیشتر خواهد شد و با ولخرجی هایی که می کنید شانسی برای پس انداز بیشتر نخواهید داشت. امسال سفرهای کاری زیادی به منظور گسترش روابط تجاری و فعالیت های حرفه ای خود خواهید داشت که نتایج خوبی را نیز برای شما به همراه خواهند داشت. در زندگی حرفه ای شما امسال با ترکیبی از اتفاقات خوب و نه چندان خوشایند همراه خواهد بود. درست است که کارها و پروژه هایتان به خوبی پیش خواهند رفت، اما اعتبار مورد نظرتان را برای تلاش های صادقانه ای که می کنید به دست نخواهید آورد و به اندازه ی کافی دیده نخواهید شد. روابط عاطفی شما امسال به بلوغ بیشتری خواهند رسید و روزهای خوبی را در کنار عشقتان خواهید گذراند. بهترین ماه های سال اسفند، تیر و مهر هستند.

فروردین

از اینکه نگران مسایل مالی باشید خوشتان نمی آید. اما امروز درگیر مسایلی هستید که تا اندازه ای هم جالب و سرگرم کننده هستند. اگر رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنید، امروز به واسطه حضور در جمع خانواده یا دوستان، پرخوری نکنید. همان سالادی که همیشه برای شب ها می خوردید را انتخاب کنید. البته این مساله فقط برای سلامت نیست، بودجه شما هم کم است و باید پولی که دارید را به انتهای ماه برسانید. سعی کنید برای تفریحات خود، سرگرمی های ارزان قیمت و کم هزینه انتخاب کنید. امروز به عادت ها و فعالیت های خود بیشتر فکر کنید و آنها را زیر ذره بین ببرید. اگر مجرد هستید و از یافتن فرد دلخواه ناامید شده‌اید، باید کمی از وقت خود را خالی کنید تا بتوانید به مکان های جدید بروید و افراد جدیدی ملاقات کنید. اگر هم در رابطه هستید، بهتر است با عشقتان مهربان تر باشید.

همچنین بخوانید  دلنوشته های احساسی روز جهانی معلولین

اردیبهشت

امروز احساسات و محدودیت‌هایی که در روابط خود تعریف کرده‌اید، کمی بیشتر از همیشه برایتان مهم می شوند. آنها را زیر ذره بین می برید. دوست دارید خودتان را از محدودیت ها و اجبارها خلاص کنید. با برخی افراد که خوشتان نمی‌آید، قطع رابطه کنید. یا افرادی که برایتان مهم هستند را نقششان را پررنگ تر کنید. از این که با غریبه ها هم صحبت شوید، هراس نداشته باشید. توانایی شما برای دور شدن از احساسات زیاد است اما خودتان را در این جریان گم کنید. شاید بهتر باشد بیشتر نقش شنونده یا مشاور مسایل عشقی را برای دوستان خود داشته باشید. اگر مجرد هستید، احتمالا از یافتن فرد مناسب ناامید شده‌اید. همین موجب می شود تا بیشتر از تلاش دست بردارید که درست نیست. در زمان مناسب او را خواهید یافت فقط باید همیشه امیدوار باشید.

خرداد

امروز هر بار که می خواهید دهانتان را باز کنید ابتدا کمی صبر کرده و به آنچه می خواهید بگویید فکر کنید. دیگران حرف‌هایتان را آنقدر ساده به دل می گیرند که حتی فکرش را هم نمی توانید بکنید. خوشبختانه داشتن یک رفتار همراه با آرامش و ملایمت خیلی بهتر از رفتار احساساتی می تواند پیام شما را به طرف مقابلتان منتقل کند. به هر حال سعی نکنید دیگران را وادار به آن کنید که مشکلاتشان را به همان روشی که شما می گویید حل کنند. اجازه دهید دیگران خودشان و بدون دخالت شما مسیر خود را انتخاب کنند. امروز مسائل عاطفی برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و نمی‌توانید روی کارهای خسته کننده روزمره تمرکز کنید. کمی صبر کنید، تمام ساعات بعدازظهر را برای بودن با عشقتان وقت دارید.

همچنین بخوانید  دلنوشته های احساسی روز جهانی معلولین

تیر

امروز به ظاهر و لباس های خود توجه بیشتری نشان دهید. شاید در ارتباط های اجتماعی امروز خیلی موفق نباشید. بهتر است خیلی سخت نگیرید. ارتباط برقرار کردن را به بقیه واگذار کنید. در جمع هایی که ظاهر می شوید، بهتر به جای ظواهر، بیشتر روی خود آدم ها و دوستانتان تمرکز کنید. کارهای عجیب هم انجام ندهید و بگذارید همه چیز طبق روال عادی پیش برود. شما از طبیعت الهام می گیرید. عشقتان امروز دوست دارد برخی کارها را تغییر دهد. به جای اینکه سریع واکنش نشان دهید، اول حرف های او را بشنوید تا سوتفاهمی پیش نیاید. اگر مجرد هستید، اگر در میان دوستان کسی کاری انجام داد که مورد توجه شما قرار گرفت، اول مطمئن شوید از خود فرد خوشتان آمده نه کار او. سپس به او پیشنهاد کنید.

مرداد

امروز هر چقدر هم که کارهای ناتمام در لیست کارهای روزمره تان در انتظار شما باشند وقت کافی برای تکمیل آنها خواهید داشت. متاسفانه در حال حاضر برقراری ارتباط با دیگران برای شما تبدیل به امری دشوار و همراه با موانع بسیار شده است، به همین دلیل هم در توضیح دادن اهداف و خواسته های خود با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. اگر می بینید طرف مقابلتان متوجه توضیحات شما نمی‌شود سعی نکنید هر طور که شده منظور خود را به او تفهیم کنید. کمی به او و خودتان فرصت داده و روز دیگری را برای ادامه این صحبت انتخاب کنید. امروز خلاقیت و استعداد هنری شما در اوج خود قرار دارد. حتی اگر به این که توانایی هنری داشته باشید شک دارید هم دست به کار شوید و شانس خودتان را امتحان کنید.

همچنین بخوانید  دلنوشته های احساسی روز جهانی معلولین

شهریور

امروز اعتماد به نفس داشته باشید. شخصی از شما درخواست کمک و مشورت می کند و باید با گشاده‌رویی خواسته‌اش را برآورده کنید. شاید از نظر احساسی کمی دچار پریشانی باشید و به واسطه آن حرف هایی به زبان بیاورید که چندان درست نباشد و برای موقعیت و شخصیت شما ضرر داشته باشد. پس پیش از بیان هر حرفی حتما به درست بودن آن توجه داشته باشید و هیجانی رفتار نکنید. به جای اینکه به گذشته و اشتباهات بچسبید، بیشتر در اجتماع باشید و دانش خود را بیشتر کنید. امروز روز خوش شانسی است. ذهن و قلب خود را باز کنید. لازم نیست به فکر جلب توجه دیگران باشید. هر چه قدر بیشتر خودتان باشید، موفقیت شما بیشتر خواهد بود. اگر در رابطه عاطفی قرار دارید، مراقب زبان خود باشید.

مهر

امروز می توانید با پولی که در دست دارید کارهای بزرگی انجام دهید. اگر تاکنون محدودیت‌هایی در مسایل مالی برای خود قایل می شده‌اید، امروز می توانید آنها را کنار بگذارید. اما زیاده روی هم نکنید. خریدهای لازم را انجام دهید. برای کسب درآمد بیشتر هم برنامه ریزی کنید. اگر قصد خرید لباس دارید، اول سری به کمد لباس های خود بزنید و سپس برای خرید اقدام کنید. امروز در برخورد با دیگران بسیار گشاده‌دست هستید. در مسایل عاشقانه بیشتر حواستان به حرف ها و رفتارهایتان باشد. لقمه های بزرگ تر از دهان بر ندارید. شاید مجبور باشید برخی کارها را انجام دهید که قلبا به آنها علاقه ای ندارید. اما گاهی برای حفظ رابطه لازم است از خود گذشتگی داشته باشید.

آبان

در برقراری ارتباط های کاری یا دوستانه عقب نشینی نکنید. بیشتر روی خواسته های خود متمرکز باشید تا تصویری نادرست از زندگی برای خود نسازید. باید بتوانید در همان جهت که مشتاق هستید، حرکت کنید. اعتماد به نفس داشته باشید. لازم نیست در جمع ها خودنمایی کنید. این کار را به دیگران بسپارید. فقط از حضور در آنها غافل نشوید و از میان حرف های آنها برای افزایش اطلاعات خود استفاده کنید. شاید در مورد عشق خود کمی دچار شک بشوید. حس می کنید آن چیزی نیست که می خواهید. با پرسش برخی سوال ها شاید بتوانید ریشه این حس را بیابید. اگر مجرد هستید، دنبال فردی باشید که با شما فرق دارد. این موجب می شود تا هیجانات و اتفاق های جدیدی در زندگی خود تجربه کنید.

همچنین بخوانید  دلنوشته های احساسی روز جهانی معلولین

آذر

امروز فرصت مذاکره و حرف زدن را دارید. باید احساسات خود را دقیقا بشناسید. اگر ناراحتی ای وجود دارد آنها را برطرف کنید. البته اگر نتوانید تکلیف خود را با احساساتتان معلوم کنید، توان بخشش و فراموش کردن هم نخواهید داشت. برای مشکلات موجود راهکار پیدا کنید و به جای نشان داده واکنش های منفی، سعی کنید منطقی تر رفتار کنید. در جمع ها هم جزوی از گروه باشید و در کارها همکاری داشته باشید. این کارها به خودتان هم حس بهتری می بخشد. در درون خود حس می کنید به خیلی چیزها علاقه ندارید. حتی شاید نوعی حس تنفر هم داشته باشید. اما به جای بها دادن به این منفی ها، کارهای خود را بیشتر و ذهنتان را به مسایل مثبت و ارزشمند معطوف کنید. در مسایل عاطفی به جای اعتراض و غر زدن، زبان به دهان بگیرید و بگذارید لحظه‌هایتان با آرامش سپری شوند.

دی

اگر کسی می خواهد به دنیای خصوصی شما وارد شود، بهتر است با ادب و احترام او را همان جا پشت در نگه دارید. شاید کار گروهی امروز برایتان دشوار باشد. بهتر است است که تنهایی و مستقل کارهای خود را انجام دهید. لزومی ندارد همیشه با همه در ارتباط مستقیم باشید. در این آخر هفته اگر مجبور به کار کردن هستید، نیمی از زمان خود را به آن اختصاص دهید و بقیه روز را خودتان فرصت دهید. فیلم ببینید یا مطالعه کنید. با آرامش از محدودیت‌هایی که تعیین کرده‌اید، دفاع کنید. در عشق خود خوش بین خواهید بود. اگر مجرد هستید، شاید دوست داشته باشید با فردی که نظرتان را جلب کرده است در مورد احساسات خود حرف بزنید. اگر هم رابطه دارید، حرف‌هایی که نمی‌توانید به دیگران بگویید را به عشقتان بگویید.

همچنین بخوانید  دلنوشته های احساسی روز جهانی معلولین

بهمن

امروز بسیار عصبانی می شوید. اما باید کنترل رفتار و گفتار خود را داشته باشید. آرام باشید و رفتاری انجام ندهید که پشیمانی به بار بیاورد. به جای تمرکز روی مسایل ناراحت کننده، به چیزهایی بیندیشید که برایتان کاربرد دارند. مثلا برای کارهای خود برنامه ریزی کنید. یا در مورد خواسته های خود فکر کنید تا از موقعیت کنونی، یک قدم بالاتر بروید. امروز ترجیحا به هیچ کسی هیچ قولی ندهید. در محیط خانه رفتار بهتری با اعضای خانواده داشته باشید. با عشقتان نیز می توانید در مورد درد دل های خود حرف بزنید و آرامشی که می خواهید را کسب کنید. اگر مجرد هستید، در برنامه های دوستان شرکت کنید. یا از آنها بخواهید فرد مناسبی را به شما معرفی کنند.

اسفند

امروز ایده آل گرایی خاصی پیدا می کنید. اما باید بدانید که همه نمی‌توانند در این مسیر همگام شما باشند. در ارتباط های خود کمی حالت فیلسوفانه به خود می گیرد و ریشه و اصل هر حرف و سخنی برایتان مهم می شود. مراقب زبان خود باشید. شاید گاهی چیزهایی بگویید که منظورتان را بد برساند و مشکل ایجاد کند. باید پیش از هر رفتاری، حتما به نتیجه آن فکر کنید. ارتباط های زیادی که امروز دارید شاید در مسیر شایعه و غیبت پیش بروند. بهتر است با آرامش به آنها سامان بدهید. اگر حرفی در مورد عشقتان می‌شنوید، پیش از هر قضاوتی در مورد صحت آن اطمینان حاصل کنید. برای فردی که دوستش دارید، حرف های عاشقانه بزنید و سعی کنید صداقت را در همه حال، رعایت کنید.


برچسب ها :
دسته بندی : سرگرمی , مطالب خواندنی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

تبلیغات