فرهاد مجیدی در اصفهان؛ خبری در راه است؟

01:4614۰
فرهادمجیدی,ذوب آهن
شنیده ها از باشگاه ذوب آهن این را نشان میدهد که مدیر برنامه های مجیدی که مدیر برنامه تعداد زیادی از بازیکنان لیگ برتری هم هست با مسئولان باشگاه دیداری داشته است.

فرهاد مجیدی، سرمربی سابق استقلال که پس از قطع همکاری با این تیم بیرون گود نشسته و در فصل جدید هدایت تیمی را بر عهده نگرفته، روز گذشته به همراه مدیر برنامه هایش در اصفهان دیده شد.

هنوز علت این موضوع معلوم نیست ولی شنیده ها از باشگاه ذوب آهن این را نشان میدهد که مدیر برنامه های مجیدی که مدیر برنامه تعداد زیادی از بازیکنان لیگ برتری هم هست با مسئولان باشگاه دیداری داشته است.

با توجه به اینکه ذوب آهن مشغول رایزنی برای انتخاب جانشین رحمان رضایی است این موضوع میتواند به احتمال نشستن مجیدی روی نیمکت سبزپوشان اصفهانی مرتبط باشد، کما اینکه نام مجیدی در فهرست مربیان مد نظر باشگاه ذوب آهن هم هست و پیش از این هم در یک مقطع با او مذاکراتی صورت گرفته بود که به نتیجه نرسید.

معلوم نیست که حضور مجیدی در اصفهان و دیدار مدیر برنامه هایش با مسئولان ذوب آهن ارتباطی به مذاکره برای هدایت این تیم دارد یا نه و شاید این دیدار برای جابجایی بازیکن در فصل نقل و انتقالات باشد.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=12644

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند