کد خبر:120465
پ

فعالیت بانک‌های دولتی از اول آذرماه ۹۹ چگونه خواهد بود؟

نحوه فعالیت بانک‌های دولتی از اول آذرماه ۹۹ اعلام شد. به گزارش ایلنا، “علیرضا قیطاسی” در خصوص نحوه فعالیت بانک ها از اول آذرماه ۱۳۹۹، طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور که براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا (corona) است، اعلام‌کرد: بانک ها در تمام کشور فعال بوده و کارکنان باتوجه به وضعیت و […]

نحوه فعالیت بانک‌های دولتی در آذر 99,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه
نحوه فعالیت بانک‌های دولتی از اول آذرماه ۹۹ اعلام شد.

به گزارش ایلنا، “علیرضا قیطاسی” در خصوص نحوه فعالیت بانک ها از اول آذرماه ۱۳۹۹، طبق بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور که براساس مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا (corona) است، اعلام‌کرد: بانک ها در تمام کشور فعال بوده و کارکنان باتوجه به وضعیت و شرایط هشدار هر شهر که توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای هر شهر اعلام می شود، در محل کار حاضر خواهند شد.

به گفته دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی، طبق این بخشنامه کارکنان بانکها در شهرهای وضعیت «زرد» با ۱۰۰ درصد پرسنل، در شهرهای وضعیت «نارنجی» با دو سوم پرسنل و در شهرهای وضعیت« قرمز» نیز با حضور ۵۰ درصد کارکنان فعالیت خواهند داشت.

او در پایان از مردم عزیز کشور درخواست کرد برای حفظ سلامتی خود و کارکنان بانک ها، خدمات بانکی را به صورت غیر حضوری از منزل و محل کار دریافت کنند.

نحوه فعالیت بانک‌های دولتی در آذر 99,اخبار اقتصادی,خبرهای اقتصادی,بانک و بیمه
کلیدواژه : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید