خبرهای ویژه

» اخبار » فعالیت تاکسی‌های اینترنتی از فردا چگونه خواهد بود؟

تاریخ انتشار : 2020/11/20 - 22:18

 کد خبر: 120735
 0 بازدید

فعالیت تاکسی‌های اینترنتی از فردا چگونه خواهد بود؟

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی اظهار‌کرد: رانندگان تاکسی سرویس های اینترنتی به بیماران کرونایی، خدمات نمی دهند. به گزارش باشگاه خبرنگاران، رضا الفت نسب درباره محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه گفت: به دنبال پیگیری های وزارت ارتباطات، کسب وکارهای اینترنتی جزء مشاغل اضطراري قرار گرفت و این کسب وکارها می توانند […]

نحوه فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در آذر 99,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی اظهار‌کرد: رانندگان تاکسی سرویس های اینترنتی به بیماران کرونایی، خدمات نمی دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رضا الفت نسب درباره محدودیت های کرونایی از ابتدای آذر ماه گفت: به دنبال پیگیری های وزارت ارتباطات، کسب وکارهای اینترنتی جزء مشاغل اضطراري قرار گرفت و این کسب وکارها می توانند بدون محدودیت ساعتی طی شبانه روز، فعالیت کنند.

او ادامه داد: با این وجود پیش بینی می شود که ترافیک خرید اینترنتی افزایش پیدا کند که در اینصورت باید سرورها گسترش پیدا کنند و مردم نیز با حوصله بیشتری اقدام به خرید کنند.

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی گفت: با همکاري وزارت ارتباطات یک وب سرویس راه اندازی شده که بزودی بهره‎برداری می شود که طبق این سامانه، بیماران کرونایی شناسایی می شوند و رانندگان تاکسی سرویس های اینترنتی به این افراد خدمات نمی دهند.

به گفته الفت نسب در شرایط اضطراري ارائه خدمات به بیماران کرونایی، این خدمات با تشدید رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام می گیرد.

او اظهار کرد: ضوابط دریافت مجوز برای رانندگان تاکسی سرویس های اینترنتی بزودی اعلام می شود، همچنین فروشگاه های اینترنتی میتوانند ۲۴ ساعته جهت ارائه خدمات و محصولات، واحدها یا انبارهای خود را بازگشایی کنند.

همچنین بخوانید  ۳ ماه حبس برای آرمان به دلیل مخفی کردن جسد غزاله

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی در پایان گفت: فعالان کسب وکارهای اینترنتی، مشکلات احتمالی را به اطلاع اتحادیه برسانند تا این موضوعات در جلسات آینده پیگیری و بررسی شوند.

نحوه فعالیت تاکسی‌های اینترنتی در آذر 99,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا

برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , اخبار اجتماعی
تبلیغات
ارسال دیدگاه