کد خبر:120694
پ

فوتبال ایران| گل گهر صاحب ۲ ورزشگاه اختصاصی می شود

فوتبال ایران| گل گهر صاحب ۲ ورزشگاه اختصاصی می شود

01521206

ساپ ناز_ شرکت گل‌گهر در تلاش برای آماده‌سازی دو ورزشگاه اختصاصی‌اش در چندماه آتی است.

به گزارش ساپ ناز

و به نقل از روابط‌عمومی باشگاه گل‌گهر، علی جواهری درباره آخرین وضعیت ورزشگاه گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان که در اختیار شرکت گل‌گهر است، تمام استاندارها و امکانات لازم برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر را داشته و از این بابت مشکلی نداریم اما با تاکید و حمایت مدیران ارشد شرکت، درصدد هستیم تا چند ماه آینده ورزشگاه اختصاصی شهید سلیمانی گل‌گهر را نیز تکمیل کنیم. در این مرحله سکوهای شمالی و جنوبی ورزشگاه، سالن بولینگ و ساختمان اداری – مالی تکمیل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با راه‌اندازی ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر، این باشگاه دارای دو ورزشگاه با استاندارهای کشوری و لیگ برتری خواهد شد، گفت: در بازدید اخیر مدیرعامل شرکت گل‌گهر، وی تاکید داشت هیچ کوتاهی در بکار بردن مصالح عمرانی و تجهیزات باکیفیت در آن صورت نگیرد تا ورزشگاهی در خور نام گل‌گهر و سیرجان آماده شود.

مدیرعامل باشگاه گل گهر ادامه داد: علاوه بر این دو ورزشگاه که دارای زمین چمن های طبیعی، مرغوب و استاندارد هستند، زمین های چمن تمرینی گل‌گهر برای تمرینات تیم‌های پایه در پردیس پیام نور ساخته و راه انداری شده است. همچنین زیر سازی چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شماره ۲ گل گهر به اتمام رسیده و بزودی چمن این زمین نصب می شود. برای مجموعه ورزشی شماره ۲ گل گهر ساخت هتل آکادمی را مد نظر داریم که این ایده در دست طراحی است.

همچنین بخوانید  نقل و انتقالات اروپا| تکذیب معاوضه بزرگ در فوتبال اروپا!

منبع:شفقنا ورزشی

کلیدواژه : ورزشگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید