فکری: مدیران نساجی می خواستند من را زمین بزنند ولی به چاه افتادند/ جلالی:استقلال پاشنه آشیل هایی دارد که برایش برنامه داریم

06:00213۰
محمود فکری و مجید جلالی,کنفرانس خبری استقلال نساجی
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای دیدار مقابل نساجی حس خوبی دارم.

به گزارش ایلنا،محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نساجی اظهار داشت: انالله و انا الیه راجعون. خیلی سخت است در مورد انصاریان صحبت کنم. من در سال ۷۶ با او در فجر سپاسی همبازی بودم و خاطرات خوبی با هم داشتیم. بعد از آن دوستی ما شروع شد و ادامه داشت. انصاریان یک سال پیراهن استقلال را پوشید و طرفداران سرخابی خاطرات خوبی از وی داشتند. تسلیت گفتن در مورد خیلی افراد خیلی سخت است ولی ما همیشه باید با این اتفاقات بسازیم. به جامعه ورزشی و فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم اگر قرار است داغی ببینیم طوری باشد که همه ۱۲۰ سال را بگذرانند و همه از زندگی استفاده کنند.

وی درباره بازی فردا عنوان کرد: بازی با نساجی بازی است که دیدار قشنگی از نظر فنی باشد. من مقابل نساجی حس خوبی دارم چون خانه اولم نساجی بود. شروع فوتبال و مربیگری ام از نساجی بود که خاطرات خوبی از این تیم دارم. خیلی دوست داشتم جدایی من قشنگ تر اتفاق بیفتد چون مدیران نساجی قولهایی به من دادند. آنها استقلالی بودند و این قول را دادند ولی فضایی به وجود آمد که من به این شکل جدا شوم. امیدوارم این تیم بازی های خوبی ارائه کند و طرفداران نساجی روزهای خوبی را ببینند. حیف است نساجی در لیگ برتر نباشد و گزینه سقوط  محسوب شود.

وی در خصوص نحوه جدایی از نساجی و اینکه مدیران این باشگاه معتقدند این تیم را فکری بسته است، عنوان کرد: برخی از دوستان که عشق مصاحبه دارند و ملیجک این باشگاه هستند مرتب می گویند ما نساجی را بستیم. به عنوان نمونه، گفتند حقیقی را با ۶۰۰ میلیون جذب می کنیم در حالی که حقیقی با ۱۰ برابر این مبلغ امسال با تیم دیگری قرارداد بسته است. من حقیقی، عاشوری، ماهینی و خیلی دیگر از بازیکنان را می خواستم ولی باشگاه پول نداشت. اینکه مصاحبه کنیم ما پول داشتیم ولی بازیکن نگرفتند درست نیست.

سرمربی فصل گذشته نساجی خاطر نشان کرد: وقتی در هفته های اول نساجی در صدر بود ماشاالله، ماشاالله می گفتند ولی وقتی این تیم سیر سقوطی داشت نظرها عوض شد و گفتند مربیان قبلی تیم را بستند. یک عده دوستان نیتشان این بود که من را بزنند و می خواستند وحید فاضلی را حفظ کنند تا به من آسیب برسانند ولی همان چوبی را که می خواستند من را بزنند خودشان خوردند. دیدید که مدیریت استعفا داد، سرمربی برکنار شد و اتفاقات دیگر رقم خورد. 

فکری تصریح کرد: ای کاش همان زمان یک کلام می گفتید به تیم دیگری فکر نکن. من پیشنهادات دیگر داشتم ولی به همه آن باشگاه ها احترام گذاشتم و آنها را رد کردم چون مدیران نساجی به من گفتند جز استقلال و نساجی به تیم دیگری فکر نکن اما وقتی صحبت از  پیشنهاد استقلال شد نظرشان برگشت. خودشان گفتند اگر قرار است به استقلال بروی کمکت می کنیم چون استقلالی هستیم.این آقایان وقتی خواستند من را زمین بزنند خدا دید و چاهی که می خواستند برای من بکنند برای خودشان تبدیل به چاه شد. شاید طرفداران نساجی یکسری مسائل را ندانند و من را مقصر بدانند ولی من آنقدر مردانگی داشتم که اگر می گفتند به تیم دیگری فکر نکن از این تیم جدا نمی شدم.

سرمربی استقلال در خصوص غایبان تیمش در بازی فردا گفت: حسین مرادمند و دیاباته مصدوم هستند، آرش رضاوند هم محروم است.  دوست دارم در انتهای صحبت هایم از تک تک بازیکنانم تشکر کنم که با وجود سختی با تمام تلاش کار می کنند. امیدوارم با تلاش آنها و لطف خدا جایگاهی که داریم را حفظ کنیم.

جلالی: تیم فردای نساجی نسبت به قبل ۵۰درصد متفاوت است/ استقلال پاشنه آشیل هایی دارد که برایش برنامه داریم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تیم فردای نساجی برای مصاف با استقلال نسبت به قبل ۵۰درصد متفاوت است.

محمود فکری و مجید جلالی,کنفرانس خبری استقلال نساجی

به گزارش فارس، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نساجی اظهار داشت: روزهای خیلی دردناک را داریم، بهترین فرزندانمان را از دست می دهیم و این خیلی ناراحت کننده است. من به خانواده انصاریان و جامعه فوتبال تسلیت می گویم.

وی افزود: حدود ۲ هفته است که کارم را با نساجی شروع کردم و محور کارم شناخت بوده اما الان می توانم بگویم از تیمم شناخت دارم. انتظار دارم از این هفته اثرات کار و تمریناتمان را در بازی ببینیم. کاملا به شرایط واقف هستیم و بدون نگرانی آماده یک بازی خوب و پایاپای هستیم. فردا شاهد خواهید بود که بازیکنان نساجی حرف های زیادی خواهند داشت.

وی با اشاره به این موضوع که هدف تیمش را ترسیم کرده است گفت: کاملا به شرایط واقف هستیم ولی به جای نگرانی اقدامات لازم و مثبت را انجام می دهیم. ما نقشه راهی کشیده ایم و سعی می کنیم در همان مسیر جلو برویم. در این مسیر من کاملا به تیمم امیدوار هستم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص شرایط استقلال گفت: استقلال تیم بزرگی است، آنها نقاط مثبت و البته پاشنه آشیل هایی هم دارند. بدون شک فردا ما برای موفقیت بازی می کنیم.

جلالی در خصوص اینکه شناخت فکری از آن ها برای نماینده مازندران در بازی فردا مشکل ایجاد نمی کند، گفت: چیزی که فردا در نظر داریم حدود ۵۰ درصد متفاوت تر از گذشته است.

وی در خصوص کنار گذاشته شدن چند بازیکن از نساجی عنوان کرد: این موضوع در امتداد صحبت های قبلی ام است. در مسیری که داریم نیازمان را بررسی می کنیم. ما کسی را اخراج نمی کنیم ولی می خواهیم تیم را ترمیم کنیم. برخی از بازیکنان که کنار ما نیستند زحمت کشیده اند ولی مکلف هستیم نسبت به تیممان مسئول باشیم و به سمت موفقیت برویم.

سرمربی نساجی خاطرنشان کرد: من در نساجی تنها نیستم، چون یک باشگاه پشت ما است. رضا حدادیان به عنوان مالک تمام و کمال پشت این تیم است. با وجود مشغله هایی که وی دارد هر روز جلسات تلفنی و حضوری داریم. یک شهر به این تیم نگاه و عشق دارد به همین دلیل کاملا به این تیم امیدوار هستیم.

جلالی در خصوص مصدومان تیمش برای بازی با استقلال گفت: متاسفانه مصدوم زیاد داریم. امیدوار بودیم قائد رحمتی به این بازی برسد ولی احتمالا او  را در اختیار نداریم. نظری هم به دلیل مصدومیت حدود ۲ ماه در تیم ما حضور ندارد ولی خوشبختانه محرومی نداریم.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=10242

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند