قایدی: پرسی به ما غذا می دهند و می گویند یک غذا بیشتر به هر بازیکن ندهید/شجاعیان: تنهاییم/ مظاهری: تفکرات فکری فشار روی دروازه‌بان‌ها را زیاد می کند

11:2413۰
انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی
بازیکنان استقلال پس از دیدار مقابل نساجی، از مدیریت این باشگاه و مشکلات تیم انتقاد کردند.

به گزارش ورزش سه، “مهدی قایدی” مهاجم استقلال بعد از برد یک بر صفر تیمش مقابل نساجی که منجر به صدرنشینی تیمش شد، در جمع خبرنگاران عنوان کرد: توانستیم یک برد خیلی خوب بیاوریم و تقدیم می کنیم به روح علی آقای انصاریان. اول اینکه عذرخواهی می کنم بابت آن ضربه پنالتی. خودم خیلی ناراحت شدم اما حالا فوتبال است و پیش می آید و امیدوارم هواداران مرا ببخشند.

وی در ادامه گفت: اولین بار است که میخواهم یک مصاحبه درباره خودم کنم و گفتم الان وقتش است که حرف بزنم. الان نزدیک ۶-۵ ماه است که باشگاه به من قول داده که قراردادم را درست کنند. خودم که نمی خواستم و آنها قول دادند. تا همین امروز که هر روز قول می دهند و امروز و فردا می کنند. نمی دانم چه ذهنیتی درباره بازیکن دارند و نمی دانند که ما از نظر روحی بهم می ریزیم. چه کسی باید جوابگوی این بی احترامی باشد. آقا وریا می داند و همیشه با او صحبت کردم. گفتم نمی خواهم خودم را درگیر این اتفاقات کنم. چندین بازی است که قبل از آن قول می دهند اما نمی دانم وقتی نمی خواهند چرا الکی قول می دهند تا ذهن ما را بهم بریزند.

مهدی قایدی در بخش دیگری از صحبت هایش در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا پیش از فصل قراردادش را در زمان مدیرعاملی سعادتمند درست نکرده گفت: چرا، آن زمان آقای سعادتمند حرف زدیم. یک روز رفتم پیش او  و خسته بودند و گفتند برویم قطر و برگردیم درست میکنیم. رفتیم قطر و گفتند مهر باشگاه به همراه ما نیست. وقتی برگشتیم ایشان از سمت خودشان استعفا یا نمی دانم چه اتفاقی افتاد. آقای مددی آمدند و من مدیربرنامه خودم را فرستادم و هر روز می گویند درست می کنیم و امروز و فردا می کنند.

وی با اشاره به مشکلات استقلال اضافه کرد: پرسی به ما غذا می دهند و می گویند یک غذا بیشتر به هر بازیکن ندهید. دو دست لباس بیشتر می‌دهند. آن روز در تمرین با بازیکنان سنگ و شیشه در زمین انقلاب جمع می کردیم. نمی دانیم صاحب تیم چه کسی است؟

قایدی ادامه داد: خدا را شکر هواداران هستند و باید به آن ها بگوییم که بدانند با چه سختی هایی این مسیر را ادامه می دهیم. ما وظیفه مان است که با تمام توان بازی کنیم چون هم آینده خودمان درمیان است و هم سرنوشت استقلال مهم است. واقعا تیمی که صدرنشین است، باید یک نگاه دیگر هم به آن داشته باشند. ما هم بازیکن و می‌دویم و باید حقمان را بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که با این وضعیت به دنبال جدایی از استقلال و پیشنهادات خارجی است، گفت: من خودم نمی‌دانم که چه اتفاقی می افتد. قبلا اعلام کردم قلبا استقلال را دوست دارم و اگر اینجا شرایط مهیا باشد، به هیچ وجه دوست ندارم هیچ وقت از استقلال جدا شوم.

***

شجاعیان: استقلال برای وعده‌های غذایی هم مشکل دارد/ تنهاییم و کسی را نداریم

داریوش شجاعیان پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: ابتدا درگذشت دو دوست عزیز را تسلیت می‌گویم و امیدوارم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم. نمی‌دانم چرا می‌گویید که استقلال بازی را سخت برد. همه دیدند که ما خیلی خوب بازی کردیم و چندین فرصت دیگر هم داشتیم که نتوانستیم از آن استفاده کنیم.

انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی

وی ادامه داد: تیم ما خیلی خوب در حال شکل‌گیری است و نیازمند حمایت هواداران هستیم. امیدوارم همین‌ طور که تا حالا از ما حمایت کردند بازهم حامی ما باشند تا بتوانیم یک قهرمانی را به آنها هدیه بدهیم. شک نکنید که این تیم با حمایت هواداران، جنگندگی بازیکنان و برنامه‌های کادر فنی و کمک مدیریت باشگاه می‌تواند قهرمان شود، چون لایق قهرمانی است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درمورد رفتار عجیب وریا غفوری در اواسط نیمه دوم، خاطرنشان کرد:  آن صحنه را من دیدم، اما در جریان نیستم که چه اتفاقی رخ داد. مسئولان باشگاه یا فکری بهتر می‌توانند در این خصوص اظهار نظر کنند.

شجاعیان درخصوص فشارهایی که به استقلال وارد می‌شود، گفت: می‌خواهم نکاتی را بگویم که شاید برخی‌ها نمی‌دانند. ما زمین تمرین خیلی بدی داریم. باورتان نمی‌شود و شاید قشنگ نباشد، اما باشگاه استقلال برای وعده‌های غذایی خود در هتل هم مشکل دارد. شاید برخی‌ها بدشان بیاید که من این حرف را بزنم، اما هر بار که به هتل می‌رفتیم دو مدل غذا داشتیم. مگر می‌شود تیمی یک مدل غذا داشته باشد؟ شاید بازیکنی کلاً گوشت دوست نداشته باشد. مگر می‌شود تیمی اینگونه باشد؟ تیمی با این همه هوادار نباید اینگونه باشد.

وی افزود: من دلیل این موارد را نمی‌دانم، اما مگر چنین چیزی ممکن است؟ ما از اول فصل پشت هم بودیم، اما حس می‌کنیم تنهاییم و کسی را نداریم. با وجود اینکه صدر جدول هستیم، اما فشار روی ما زیاد است. هواداران ما خیلی فهیم هستند، اما یک سری آن وسط رفتارهایی می‌کنند که سایر هواداران را هم گمراه می‌کنند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که این یک سری هواداران چه افرادی هستند، تصریح کرد: نمی‌دانم؛ من خودم در فضای مجازی صفحاتی را می‌بینم که فقط دنبال تخریب بازیکنان هستند. من درخواست می‌کنم صاحبان آن صفحات بیایند و مقابل بازیکنان بنشینند و مشکلات خود را حل کنند.

شجاعیان خاطرنشان کرد: آیا باشگاه استقلال نباید یک باشگاه بدنسازی داشته باشد؟ ما هفته گذشته بعد از دو ماه به باشگاه بدنسازی رفتیم. ۴ دستگاه در تهرانسر گذاشته‌اند و ما مجبور هستیم با همان دستگاه‌ها کار کنیم. من نمی دانم مقصر کیست و فقط می‌گویم که کمی به ما کمک کنید. می‌خواهم که کمی ما را حمایت کنند، چون ما خیلی تنها هستیم.

***

مظاهری: تفکرات فکری فشار را روی ما زیاد می‌کند

رشید مظاهری موفق شد در یازدهمین حضور خود در دروازه استقلال، ششمین کلین شیت فصل خود را ثبت کند هر چند که او در بازی امروز مقابل نساجی کار سختی پیش روی نداشت ولی با این وجود او در پایان مسابقه به انتقاد از مدیران تیم پرداخت.

مظاهری در جمع خبرنگاران درخصوص دیدار مقابل نساجی گفت:  من فکر میکنم بازی، بازی خیلی خوبی بود. من از عقب داشتم بازی رو نگاه میکردم احساس میکنم که بچه ها خیلی تلاش کردند و خوشحالم توانستیم به سه امتیاز بازی دست پیدا کنیم.

سنگربان استقلال درخصوص اینکه گفته می شود او هفته گذشته به دلیل انتقاد از تاکتیک تیم نیمکت نشین شده است، گفت: من هیچ وقت همچین حرفی را به سرمربی تیم نمی زنم ولی کلا یک چیزی در دل خودم هست که می خواستم آن را بگویم. اینکه من فکر میکنم تفکرات حاج محمود نسبت به گلرهای تیم مانند من و سیدحسین یا همه گلرهایی که شاگرد ایشان بوده اند، سنگین است و این تفکر، فشار را بر روی دروازه بان تیم زیاد می کند. فرقی ندارد من باشیم یا حسینی

انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی

مظاهری در مورد ترک استادیوم توسط وریا غفوری نیز پاسخ داد: من در جریان این مسئله نیستم که چه اتفاقی افتاد فقط میدانم که وریا رفت.

وی در مورد مشکلات تیم از جمله اینکه در هتل محل اقامت تیم تنها یک پرس غذا به بازیکنان داده می شود، گفت: من فکر میکنم مدیران تیم باید خودشان را جمع کنند، ما را خسته کرده اند. اینکه تنها یک پرس غذا بدهند و در اطراف تیم پیدایشان نمی شود که چی؟ ما پول نمی خواهیم فقط به تیم سر بزنید. بعد می گویند که استقلال چرا چند سال است نتیجه نمی گیرد. یک نگاه به خودتان بندازید بعد بگوئید چرا تیم نتیجه نمی گیرد. در تمام تیم ها چند نوع غذا به بازیکن می دهند تا مطابق میل خودش غذا بخورد ولی اینجا یک نوع غذا به تیم می دهند که آدم خجالت می کشد در مورد آن صحبت کند.

وی در مورد زمین تمرین تیم در مجموعه انقلاب گفت: زمین انقلاب افتضاح است. البته نباید زحمات کارگرایی که آنجا کار میکنند را زیر سوال ببریم ولی زمین انقلاب افتضاح است.

***

اسماعیلی: انگار یتیم هستیم و کسی را نداریم/ اگر می‌خواهید فکری برود، رُک بگویید

فرشید اسماعیلی، زننده گل پیروزی‌بخش استقلال برابر نساجی در پایان این مسابقه اظهار کرد: من از چمن زمین تمرین شیشه جمع می‌کنم. هواداران فقط ۹۰ دقیقه مسابقه را می‌بینند. نمی‌دانند که غذای ما را پرسی کرده‌اند. چمن نداریم. اگر دوست ندارید این تیم نتیجه بگیرد رک بگویید. اگر نمی‌خواهید محمود فکری باشد، رک بگویید. آنقدر مرد هست که استعفا بدهد. واقعا عجیب ‌و غریب است. این تیم استقلال است ولی امکاناتش در حد تیم ته جدولی است. متاسفانه مردم فقط اتفاقات درون بازی را می‌بینند. 

اسماعیلی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند شرایطی در حال رخ دادن است که فکری استعفا بدهد ؟هم گفت: صد درصد دارد چنین اتفاقی می‌افتد. 

انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی

او درباره این که گفته می‌شود بعضی از بازیکنان عملکرد فنی فکری را قبول ندارند هم بیان کرد: اصلا چنین چیزی نیست. فقط دارند حاشیه درست می‌کنند.

***

مطهری: شرایط استقلال افتضاح است

ارسلان مطهری، بازیکن تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر نساجی بیان کرد: نساجی تیم خوبی است اما درگیر مشکلات است. نساجی بسته بازی کرد و گل زدن سخت شده بود. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز حیاتی را بگیریم. امیدوارم این نتایج ادامه‌دار باشد.

انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی

او درباره اعتراض بازیکنان استقلال به مشکلات این تیم هم گفت:‌ شرایط افتضاح است. نمی‌دانم آقای مددی چه کاری می‌کند. حداقل می‌تواند با بازیکنان صحبت کند و بگوید مشکل چیست. مدام می‌گوید های‌وب کمک کرده است. پس کجاست؟ ما چیزی ندیدیم. در هتل به ما گفتند به خاطر هزینه فقط یک نوع غذا به ما می‌دهند. غذا را پرس کردند و به ما دادند. درباره این چیزها صحبت کردن بچه‌گانه و مدرسه‌ای است. آنقدر فشار به ما می‌آید. وقتی می‌بریم مدیرعامل استقلال بزرگ باید به رختکن بیاید و به بازیکنان خسته نباشید بگوید. من فکر می‌کنم این طرز برخورد اصلا درست نیست. 

مطهری اضافه کرد: من مشکلی ندارم بابت این حرف‌ها جریمه بشوم. من و هم‌تیمی‌هایم و کادرفنی از این شرایط ناراحتیم و اینجا باید بگوییم. می‌خواستیم درون‌ خانواده حل شود اما گویا متوجه نمی‌شوند. استقلال الان صدر جدول است. اگر بخواهید به استقلال کمک کنید الان زمانش است نه این که بعدا بگویید شما نتیجه نگرفتید. نمی‌خواخم زیاد این مسائل را باز کنم. الان بهترین زمان کمک کردن است.

بازیکن استقلال درباره این که اعضای هیات مدیره استقلال گفته‌اند بازیکنان ۳۰‌ درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت کرده‌اند هم توضیح داد: من حدودا ۱۵ درصد از قراردادم را گرفته‌ام. درباره مسائل دیگر نمی‌خواهم صحبت کنم. نباید درباره قرارداد من صحبت شود. نه من و نه کس دیگری. این یک مساله محرمانه است. من از سال گذشته طلب ندارم. دریافتی بازیکنان زیر ۲۰ – ۱۰ درصد بوده است. مطمئن شرایط قشنگی نیست.

***

یزدانی: ۱۰۰ بار دیگر هم مصدوم بشوم باز برمی‌گردم

سیاوش یزدانی پس از برتری تیمش برابر نساجی اظهار کرد: امیدوارم از این شرایط خارج بشویم. ما نیاز به یک کمپ درست و حسابی داریم. در دو ماه اخیر هم مدیران را ندیده‌ایم.

انتقاد بازیکنان استقلال از مدیریت,دیدار استقلال و نساجی

وی افزود: مصدومیت من زیاد طول نکشید اما مشکلاتی با کادر فنی و مدیریت داشتم که طول غیبتم را بیش‌تر کرد. شرایط خوبی دارم و بازی می‌کنم و اگر ۱۰۰ بار دیگر هم مصدوم بشوم باز برمی‌گردم.

لینک کوتاه
https://sapnaz.ir /?p=10835

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند